İğrenmek , Rüyada İğrenmek görmek


Kişi rüyasında iğrenirse yakınları ile ilgili bir sorun yaşayacak demektir.İğrenmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İğrenmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Karış ile ölçmek , Rüyada Karış ile ölçmek görmek Tuz , Rüyada Tuz görmek Ateşe tapmak , Rüyada Ateşe tapmak görmek Kolçak , Rüyada Kolçak görmek Mutedil , Rüyada Mutedil görmek Medine-i münevvere , Rüyada Medine-i münevvere görmek Çekirge , Rüyada Çekirge görmek Bağlamak , Rüyada Bağlamak görmek İbadet: , Rüyada İbadet: görmek Posa , Rüyada Posa görmek Muhtaç , Rüyada Muhtaç görmek Fal , Rüyada Fal görmek Marul , Rüyada Marul görmek Çevre düzenlemesi , Rüyada Çevre düzenlemesi görmek Kist , Rüyada Kist görmek Çukur doldurmak , Rüyada Çukur doldurmak görmek Yüz (surat) , Rüyada Yüz (surat) görmek Tulumba , Rüyada Tulumba görmek Karga , Rüyada Karga görmek Lal , Rüyada Lal görmek Koca , Rüyada Koca görmek Şamar , Rüyada Şamar görmek Daire çizmek , Rüyada Daire çizmek görmek Güler yüzlü , Rüyada Güler yüzlü görmek Takip , Rüyada Takip görmek Sidiğini tutamamak , Rüyada Sidiğini tutamamak görmek Zalim , Rüyada Zalim görmek Sekreter , Rüyada Sekreter görmek Etiket , Rüyada Etiket görmek Çimdiklemek , Rüyada Çimdiklemek görmek Nasır , Rüyada Nasır görmek Evren , Rüyada Evren görmek Uğurlamak , Rüyada Uğurlamak görmek Sıdık damlaları , Rüyada Sıdık damlaları görmek Şaban ayı , Rüyada Şaban ayı görmek Yüzleşmek , Rüyada Yüzleşmek görmek Sivilce , Rüyada Sivilce görmek Taarruz etmek , Rüyada Taarruz etmek görmek Gürgen ağacı , Rüyada Gürgen ağacı görmek Merkep , Rüyada Merkep görmek Melekler , Rüyada Melekler görmek Jeneratör , Rüyada Jeneratör görmek Kedi , Rüyada Kedi görmek Kır , Rüyada Kır görmek Suretıl vakıa , Rüyada Suretıl vakıa görmek Zaçyağı , Rüyada Zaçyağı görmek Avrupa , Rüyada Avrupa görmek Yapıştırıcı , Rüyada Yapıştırıcı görmek Salatalık tarlası , Rüyada Salatalık tarlası görmek Süt , Rüyada Süt görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek