İmdat etmek , Rüyada İmdat etmek görmek


Rüyada birisinin imdat diye bagirmasina kosarak yardim ettiginizi ve onu önemli bir tehlikeden kurtardiginizi görmek, sizden bir dostunuzun para yardimi isteyecegine ve bu yardimi yapmakla onu büyük bir sikintidan kurtarmis olacaginiza delalet eder.İmdat etmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İmdat etmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bin , Rüyada Bin görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Galeri , Rüyada Galeri görmek Neşe , Rüyada Neşe görmek Sure 097 kadr , Rüyada Sure 097 kadr görmek Röntgen , Rüyada Röntgen görmek Tiyatro , Rüyada Tiyatro görmek Neşter , Rüyada Neşter görmek Fıskiye , Rüyada Fıskiye görmek Suretıl mucadele , Rüyada Suretıl mucadele görmek Yusuf suresi , Rüyada Yusuf suresi görmek Tabur , Rüyada Tabur görmek Küçük dil , Rüyada Küçük dil görmek Hor ve hakir görmek / olmak , Rüyada Hor ve hakir görmek / olmak görmek Para , Rüyada Para görmek İskemle , Rüyada İskemle görmek Özveri , Rüyada Özveri görmek Para basmak , Rüyada Para basmak görmek Hücum , Rüyada Hücum görmek Buhar makinesi , Rüyada Buhar makinesi görmek İrmik helvası , Rüyada İrmik helvası görmek Dargınlık , Rüyada Dargınlık görmek Karanlık , Rüyada Karanlık görmek Suluk , Rüyada Suluk görmek İlam , Rüyada İlam görmek Tere otu , Rüyada Tere otu görmek Çakmaktaşı , Rüyada Çakmaktaşı görmek Boks maçı , Rüyada Boks maçı görmek Sperma , Rüyada Sperma görmek Hüzün , Rüyada Hüzün görmek Cızbız yemek , Rüyada Cızbız yemek görmek Dikmek (dikiş) , Rüyada Dikmek (dikiş) görmek Kasınmak , Rüyada Kasınmak görmek Yalın ayak yürümek , Rüyada Yalın ayak yürümek görmek Yelek , Rüyada Yelek görmek Gümüş , Rüyada Gümüş görmek Bakkal , Rüyada Bakkal görmek Meşrubat , Rüyada Meşrubat görmek Entrika , Rüyada Entrika görmek Kazan , Rüyada Kazan görmek Vakıf , Rüyada Vakıf görmek Gemi direği , Rüyada Gemi direği görmek Sis ve verem , Rüyada Sis ve verem görmek Mersin balığı , Rüyada Mersin balığı görmek Müşavir , Rüyada Müşavir görmek Öf demek , Rüyada Öf demek görmek Zeytinyağcı , Rüyada Zeytinyağcı görmek Yakmak , Rüyada Yakmak görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Kebapçı , Rüyada Kebapçı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek