İpek püskül , Rüyada İpek püskül görmek


Rüyada görülen ipek püskül bes sekilde yorumlanir: Evlat, yolculuk, kadin için koca, erkek için kadin, mu-rat, çabukluk.İpek püskül kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İpek püskül görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kartopu , Rüyada Kartopu görmek Cam , Rüyada Cam görmek Doğru olan şey , Rüyada Doğru olan şey görmek Defnedilmek , Rüyada Defnedilmek görmek Piskopos , Rüyada Piskopos görmek Yeraltı , Rüyada Yeraltı görmek Bacanak , Rüyada Bacanak görmek Beraat , Rüyada Beraat görmek Sap (bir şeyin sapı) , Rüyada Sap (bir şeyin sapı) görmek Bunalmak , Rüyada Bunalmak görmek Sofa ve seki , Rüyada Sofa ve seki görmek Ayva ağacı , Rüyada Ayva ağacı görmek Sermek , Rüyada Sermek görmek Sansar , Rüyada Sansar görmek Odun , Rüyada Odun görmek Bar , Rüyada Bar görmek Halka , Rüyada Halka görmek Kızmak , Rüyada Kızmak görmek Kanca , Rüyada Kanca görmek Suretıl rahman , Rüyada Suretıl rahman görmek Hizmet etmek , Rüyada Hizmet etmek görmek Kılıç bileyicisi , Rüyada Kılıç bileyicisi görmek Gülsuyu , Rüyada Gülsuyu görmek Feyezan , Rüyada Feyezan görmek Ray , Rüyada Ray görmek Soğuk ve donmak , Rüyada Soğuk ve donmak görmek Ter / terlemek , Rüyada Ter / terlemek görmek Fotokopi , Rüyada Fotokopi görmek Arzuhal , Rüyada Arzuhal görmek Şirket , Rüyada Şirket görmek Hanımlar , Rüyada Hanımlar görmek Elektrik lambası , Rüyada Elektrik lambası görmek Kuzukulağı , Rüyada Kuzukulağı görmek Çay , Rüyada Çay görmek Sıkıntı , Rüyada Sıkıntı görmek Uğur böceği , Rüyada Uğur böceği görmek Ev yıkmak , Rüyada Ev yıkmak görmek Maşrapa , Rüyada Maşrapa görmek Keşkekçi , Rüyada Keşkekçi görmek Gemi halat ve zinciri , Rüyada Gemi halat ve zinciri görmek Şaşırmak , Rüyada Şaşırmak görmek Yara , Rüyada Yara görmek Sap denizi gemi kılavuzu , Rüyada Sap denizi gemi kılavuzu görmek Nalp ve vekil olmak , Rüyada Nalp ve vekil olmak görmek Parmakları yalamak , Rüyada Parmakları yalamak görmek Olum anı , Rüyada Olum anı görmek Güç , Rüyada Güç görmek Övünmek , Rüyada Övünmek görmek Halim , Rüyada Halim görmek Sargı bezi , Rüyada Sargı bezi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek