İpek püskül , Rüyada İpek püskül görmek


Rüyada görülen ipek püskül bes sekilde yorumlanir: Evlat, yolculuk, kadin için koca, erkek için kadin, mu-rat, çabukluk.İpek püskül kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İpek püskül görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Ehliyet , Rüyada Ehliyet görmek Beden sağlığı , Rüyada Beden sağlığı görmek Elifba , Rüyada Elifba görmek Kazmak , Rüyada Kazmak görmek Sanatoryum , Rüyada Sanatoryum görmek Yazıhane , Rüyada Yazıhane görmek Çan , Rüyada Çan görmek Krom , Rüyada Krom görmek Aşk / aşık , Rüyada Aşk / aşık görmek Yaramaz söz , Rüyada Yaramaz söz görmek Küçük kuşlar , Rüyada Küçük kuşlar görmek Çalar saat , Rüyada Çalar saat görmek Bilardo , Rüyada Bilardo görmek Mızrağın ucundaki demir , Rüyada Mızrağın ucundaki demir görmek Teleskop-telefon , Rüyada Teleskop-telefon görmek Sebe suresi , Rüyada Sebe suresi görmek Tehdit etmek , Rüyada Tehdit etmek görmek Vahşi sığır , Rüyada Vahşi sığır görmek Çıldırmak , Rüyada Çıldırmak görmek Gülsuyu / gülyağı , Rüyada Gülsuyu / gülyağı görmek Kebapçı , Rüyada Kebapçı görmek Gösteriş , Rüyada Gösteriş görmek Resmi daire , Rüyada Resmi daire görmek Tavan arası , Rüyada Tavan arası görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Barınak , Rüyada Barınak görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Prova , Rüyada Prova görmek Ayıplamak , Rüyada Ayıplamak görmek Turp tohumu , Rüyada Turp tohumu görmek Saadet , Rüyada Saadet görmek Danışman , Rüyada Danışman görmek Sure 070 mearıc , Rüyada Sure 070 mearıc görmek Kılıç torbası , Rüyada Kılıç torbası görmek Sure 033 Ahzab , Rüyada Sure 033 Ahzab görmek Çorap , Rüyada Çorap görmek Okşamak , Rüyada Okşamak görmek Pazen , Rüyada Pazen görmek Çıkarmak , Rüyada Çıkarmak görmek Milyar ve milyon , Rüyada Milyar ve milyon görmek Davulcu , Rüyada Davulcu görmek Ekinci , Rüyada Ekinci görmek Dudaklar , Rüyada Dudaklar görmek Taşlar , Rüyada Taşlar görmek Damar , Rüyada Damar görmek Kapı kapamak ve açmak , Rüyada Kapı kapamak ve açmak görmek Mayo , Rüyada Mayo görmek Sinir , Rüyada Sinir görmek Uğrak , Rüyada Uğrak görmek Demirci dükkanı , Rüyada Demirci dükkanı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek