İspinoz kuşu , Rüyada İspinoz kuşu görmek


Rüyada bir ispinoz kusu görmeniz, yapa-caginiz islerde kararsiz oldugunuz için düsünmekte oldugunuza ve bir türlü ne yapmak istediginize karar veremediginizden dolayi durumunuzun gittikçe kötülestigine isarettir.İspinoz kuşu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İspinoz kuşu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mahkeme , Rüyada Mahkeme görmek Evlenmek , Rüyada Evlenmek görmek Köknar , Rüyada Köknar görmek Sarhoşluk , Rüyada Sarhoşluk görmek Sil geç , Rüyada Sil geç görmek Taramak , Rüyada Taramak görmek Mabet , Rüyada Mabet görmek Armut , Rüyada Armut görmek Borsa , Rüyada Borsa görmek Kurdele , Rüyada Kurdele görmek Söz vermek , Rüyada Söz vermek görmek Piyaz , Rüyada Piyaz görmek İntihar etmek , Rüyada İntihar etmek görmek Nasır , Rüyada Nasır görmek Bina , Rüyada Bina görmek Mülk (tebareke) suresi , Rüyada Mülk (tebareke) suresi görmek Suretıl beled , Rüyada Suretıl beled görmek Dudaklar , Rüyada Dudaklar görmek Suretıl sebe , Rüyada Suretıl sebe görmek Porsuk , Rüyada Porsuk görmek Lahmacun , Rüyada Lahmacun görmek Kandil kabı , Rüyada Kandil kabı görmek Kuran sureleri , Rüyada Kuran sureleri görmek Sandık , Rüyada Sandık görmek Raca , Rüyada Raca görmek Yabancı , Rüyada Yabancı görmek Nakletmek , Rüyada Nakletmek görmek Sayıklamak , Rüyada Sayıklamak görmek Çağırmak , Rüyada Çağırmak görmek Çile (iplik çilesi) , Rüyada Çile (iplik çilesi) görmek Kamelya , Rüyada Kamelya görmek Depo , Rüyada Depo görmek Şımarıklık , Rüyada Şımarıklık görmek Kötü söz , Rüyada Kötü söz görmek Madenci , Rüyada Madenci görmek Çalgı / çalgı aletleri , Rüyada Çalgı / çalgı aletleri görmek Koç dövüştürmek , Rüyada Koç dövüştürmek görmek Yazma , Rüyada Yazma görmek Ekmekçi , Rüyada Ekmekçi görmek Torun , Rüyada Torun görmek Sakat , Rüyada Sakat görmek Katliam: , Rüyada Katliam: görmek Ateşlenmek , Rüyada Ateşlenmek görmek Sevinmek , Rüyada Sevinmek görmek Zıplamak , Rüyada Zıplamak görmek Sümkürmek , Rüyada Sümkürmek görmek Uyanık durmak , Rüyada Uyanık durmak görmek Marka , Rüyada Marka görmek Şua , Rüyada Şua görmek Hasr suresi , Rüyada Hasr suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek