İstavrit balığı , Rüyada İstavrit balığı görmek


Rüyada istavrit baligi aldiginizi ve yediginizi görmek, rizkinizin azalacagina; bir haber alarak biraz üzüleceginize ve deniz yolu ile hiç beklemediginiz ve de sevmedigi-niz bir uzak akrabanizin gelecegine isarettir.İstavrit balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İstavrit balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çılbır yemek , Rüyada Çılbır yemek görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Suretıl ankebut , Rüyada Suretıl ankebut görmek Raca , Rüyada Raca görmek Aşçı , Rüyada Aşçı görmek Bel , Rüyada Bel görmek Görümce , Rüyada Görümce görmek Sevinç , Rüyada Sevinç görmek Darphane , Rüyada Darphane görmek Rebap , Rüyada Rebap görmek Reyhan , Rüyada Reyhan görmek Kemik , Rüyada Kemik görmek Ayağıyla itmek , Rüyada Ayağıyla itmek görmek Oyun zili , Rüyada Oyun zili görmek Vahdet , Rüyada Vahdet görmek Şehir / şehirli , Rüyada Şehir / şehirli görmek Merkür , Rüyada Merkür görmek Deniz , Rüyada Deniz görmek Gömmek ve gömülmek , Rüyada Gömmek ve gömülmek görmek Sülük , Rüyada Sülük görmek Çam fıstığı ağacı , Rüyada Çam fıstığı ağacı görmek Köfte , Rüyada Köfte görmek Parfüm , Rüyada Parfüm görmek Kara / kara parçası , Rüyada Kara / kara parçası görmek Tıpa , Rüyada Tıpa görmek Kiremitçi , Rüyada Kiremitçi görmek Yürümek , Rüyada Yürümek görmek Beyaz darı , Rüyada Beyaz darı görmek Su ve su içmek , Rüyada Su ve su içmek görmek Gebe , Rüyada Gebe görmek Pelte , Rüyada Pelte görmek Voleybol , Rüyada Voleybol görmek Mersin balığı , Rüyada Mersin balığı görmek Sırtlan , Rüyada Sırtlan görmek Görüşmek , Rüyada Görüşmek görmek Kaya taş çakıl , Rüyada Kaya taş çakıl görmek Suretıl secde , Rüyada Suretıl secde görmek Yükü indirmek , Rüyada Yükü indirmek görmek Kangren , Rüyada Kangren görmek Hardal , Rüyada Hardal görmek Tere , Rüyada Tere görmek Nişanlı , Rüyada Nişanlı görmek İnat etmek , Rüyada İnat etmek görmek Karargah , Rüyada Karargah görmek Köylü , Rüyada Köylü görmek Mubassır , Rüyada Mubassır görmek Sadaka , Rüyada Sadaka görmek Usluluk , Rüyada Usluluk görmek Suretıl mearıc , Rüyada Suretıl mearıc görmek Tutsak / tutsaklık , Rüyada Tutsak / tutsaklık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek