İstavrit balığı , Rüyada İstavrit balığı görmek


Rüyada istavrit baligi aldiginizi ve yediginizi görmek, rizkinizin azalacagina; bir haber alarak biraz üzüleceginize ve deniz yolu ile hiç beklemediginiz ve de sevmedigi-niz bir uzak akrabanizin gelecegine isarettir.İstavrit balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İstavrit balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Safra , Rüyada Safra görmek Bank , Rüyada Bank görmek Keşkek , Rüyada Keşkek görmek Demir , Rüyada Demir görmek Borç almak veya vermek , Rüyada Borç almak veya vermek görmek Yem , Rüyada Yem görmek Gazyağı , Rüyada Gazyağı görmek Soluk , Rüyada Soluk görmek Gece ve gündüz , Rüyada Gece ve gündüz görmek Harp (savaş) , Rüyada Harp (savaş) görmek Narçiçeği , Rüyada Narçiçeği görmek Bağ ve Bahçe bekçisi , Rüyada Bağ ve Bahçe bekçisi görmek Vakıf olmak , Rüyada Vakıf olmak görmek Müfessir , Rüyada Müfessir görmek Sevinç , Rüyada Sevinç görmek Yorgan , Rüyada Yorgan görmek Ziyafet , Rüyada Ziyafet görmek Yer elması , Rüyada Yer elması görmek Sure 100 adıyat , Rüyada Sure 100 adıyat görmek Konuk , Rüyada Konuk görmek Gök gürlemesi , Rüyada Gök gürlemesi görmek Recep , Rüyada Recep görmek Rende , Rüyada Rende görmek Bacı , Rüyada Bacı görmek Urgan , Rüyada Urgan görmek Özgürlük , Rüyada Özgürlük görmek Nakış / nakışçı , Rüyada Nakış / nakışçı görmek Asil kimse , Rüyada Asil kimse görmek Zülkarneyn (a.s.) , Rüyada Zülkarneyn (a.s.) görmek Kuruyemiş / kuruyemişçi , Rüyada Kuruyemiş / kuruyemişçi görmek Kasatura , Rüyada Kasatura görmek Rüya meleği , Rüyada Rüya meleği görmek Jimnastik , Rüyada Jimnastik görmek Kadife , Rüyada Kadife görmek Yama / yamamak , Rüyada Yama / yamamak görmek Arkadaş , Rüyada Arkadaş görmek Ötme , Rüyada Ötme görmek Vaşak , Rüyada Vaşak görmek Külhan , Rüyada Külhan görmek Orgeneral , Rüyada Orgeneral görmek Av , Rüyada Av görmek Gafır suresi , Rüyada Gafır suresi görmek Flört etmek , Rüyada Flört etmek görmek Harika , Rüyada Harika görmek Manken , Rüyada Manken görmek Hindistan cevizi , Rüyada Hindistan cevizi görmek Hela , Rüyada Hela görmek Halhal (ayak bileziği) , Rüyada Halhal (ayak bileziği) görmek Avret yeri , Rüyada Avret yeri görmek Yıldırım , Rüyada Yıldırım görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek