İstif , Rüyada İstif görmek


Birşeyleri istifleyen kimsenin eline çok iyi bir fırsat geçecek demektir.İstif kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İstif görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mektup , Rüyada Mektup görmek Çiğ (rutubet) , Rüyada Çiğ (rutubet) görmek Yiğitlik , Rüyada Yiğitlik görmek Mirşid , Rüyada Mirşid görmek Gönüllü , Rüyada Gönüllü görmek Turşucu , Rüyada Turşucu görmek Takunya , Rüyada Takunya görmek Sad suresi , Rüyada Sad suresi görmek Bıçakçı , Rüyada Bıçakçı görmek Üşenmek , Rüyada Üşenmek görmek Güvey , Rüyada Güvey görmek Sarhoş , Rüyada Sarhoş görmek Yay , Rüyada Yay görmek Pirinç , Rüyada Pirinç görmek Zırhçı , Rüyada Zırhçı görmek Şurup , Rüyada Şurup görmek İnsan derisi , Rüyada İnsan derisi görmek Org , Rüyada Org görmek Sürülmek , Rüyada Sürülmek görmek Çentik , Rüyada Çentik görmek Sure 043 zuhruf , Rüyada Sure 043 zuhruf görmek Gelinlik , Rüyada Gelinlik görmek Manevra , Rüyada Manevra görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Soğuk ve donmak , Rüyada Soğuk ve donmak görmek Kanguru , Rüyada Kanguru görmek Ekşi , Rüyada Ekşi görmek Vaat , Rüyada Vaat görmek Lades kemiği , Rüyada Lades kemiği görmek Defnetmek (gömmek) , Rüyada Defnetmek (gömmek) görmek Yemeği hazmetmek , Rüyada Yemeği hazmetmek görmek Ferman almak , Rüyada Ferman almak görmek İman ve inkar , Rüyada İman ve inkar görmek Sulun , Rüyada Sulun görmek Sabah vakti , Rüyada Sabah vakti görmek Ok düzücü , Rüyada Ok düzücü görmek Ehliyet , Rüyada Ehliyet görmek Ölçülü davranmak , Rüyada Ölçülü davranmak görmek Şef , Rüyada Şef görmek Elektrikçi , Rüyada Elektrikçi görmek Kovuk , Rüyada Kovuk görmek Sargı bezi , Rüyada Sargı bezi görmek Yemek yemek , Rüyada Yemek yemek görmek Kus darısı , Rüyada Kus darısı görmek Lavanta çiçeği , Rüyada Lavanta çiçeği görmek Yaygı , Rüyada Yaygı görmek Sakındırmak , Rüyada Sakındırmak görmek Islanmak , Rüyada Islanmak görmek Cahil , Rüyada Cahil görmek Kel , Rüyada Kel görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek