İstif , Rüyada İstif görmek


Birşeyleri istifleyen kimsenin eline çok iyi bir fırsat geçecek demektir.İstif kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İstif görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tiksinme , Rüyada Tiksinme görmek Çark , Rüyada Çark görmek Pala , Rüyada Pala görmek Sürüklemek , Rüyada Sürüklemek görmek Hatırlamak , Rüyada Hatırlamak görmek Okuma secdesi , Rüyada Okuma secdesi görmek Pardösü , Rüyada Pardösü görmek Çocuk bakıcısı , Rüyada Çocuk bakıcısı görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Çiş (sidik) , Rüyada Çiş (sidik) görmek Gökkuşağı , Rüyada Gökkuşağı görmek Söğüt ağacı , Rüyada Söğüt ağacı görmek Jenerik , Rüyada Jenerik görmek Deli , Rüyada Deli görmek Sağır , Rüyada Sağır görmek Korkuluk , Rüyada Korkuluk görmek Su kabı , Rüyada Su kabı görmek Sürtük , Rüyada Sürtük görmek Azarlanma , Rüyada Azarlanma görmek Karton , Rüyada Karton görmek Postane , Rüyada Postane görmek Havuz , Rüyada Havuz görmek Sperma , Rüyada Sperma görmek Vatan , Rüyada Vatan görmek Denizci , Rüyada Denizci görmek Konserve , Rüyada Konserve görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Darphane , Rüyada Darphane görmek Çam fıstığı ağacı , Rüyada Çam fıstığı ağacı görmek Bakmak , Rüyada Bakmak görmek Minare kandili , Rüyada Minare kandili görmek Taşımak , Rüyada Taşımak görmek Uzay , Rüyada Uzay görmek Irz ve namus , Rüyada Irz ve namus görmek Terfi , Rüyada Terfi görmek Zoka , Rüyada Zoka görmek Meşe ağacı , Rüyada Meşe ağacı görmek Pipo , Rüyada Pipo görmek Silmek , Rüyada Silmek görmek Suibriği , Rüyada Suibriği görmek Rüya tabir etmek , Rüyada Rüya tabir etmek görmek Et parçalayıcı , Rüyada Et parçalayıcı görmek Sırt ( arka) , Rüyada Sırt ( arka) görmek Parmaklarını birbirine geçirmek , Rüyada Parmaklarını birbirine geçirmek görmek Pekmez , Rüyada Pekmez görmek Frenk üzümü , Rüyada Frenk üzümü görmek Sebat etmek , Rüyada Sebat etmek görmek Nöbet beklemek , Rüyada Nöbet beklemek görmek Zehirli hayvan ısırması , Rüyada Zehirli hayvan ısırması görmek Mücevherat , Rüyada Mücevherat görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek