Kabil , Rüyada Kabil görmek


Kardeşi Habil'i haksız yere öldüren Kabil'i görmek yaptığı haksızlıktan dolayı pişman olmaya yahut birinin canına kastederek maddi ve manevi zarara uğramaya delalet eder.Kabil kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kabil görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mesaj , Rüyada Mesaj görmek Odacı , Rüyada Odacı görmek Peçe , Rüyada Peçe görmek Göze (kaynak) , Rüyada Göze (kaynak) görmek Söz / söz söylemek , Rüyada Söz / söz söylemek görmek Sincap , Rüyada Sincap görmek Şahitler , Rüyada Şahitler görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Tereyağı , Rüyada Tereyağı görmek Cüret , Rüyada Cüret görmek Yasemin , Rüyada Yasemin görmek Yürümek , Rüyada Yürümek görmek Beygir , Rüyada Beygir görmek Zerdali ağacı , Rüyada Zerdali ağacı görmek Sucuk , Rüyada Sucuk görmek Çantacı , Rüyada Çantacı görmek Kravat , Rüyada Kravat görmek Uymak , Rüyada Uymak görmek Kapı , Rüyada Kapı görmek Saçak , Rüyada Saçak görmek Borazan , Rüyada Borazan görmek Yazmak , Rüyada Yazmak görmek Olculu hareket etmek , Rüyada Olculu hareket etmek görmek Suibriği , Rüyada Suibriği görmek Manto , Rüyada Manto görmek Yarışma , Rüyada Yarışma görmek Yırtıcı kuşlar , Rüyada Yırtıcı kuşlar görmek Haset , Rüyada Haset görmek Kuzukulağı , Rüyada Kuzukulağı görmek Oğul ve kız , Rüyada Oğul ve kız görmek Balık ağı , Rüyada Balık ağı görmek Cima , Rüyada Cima görmek Kıymetli tas , Rüyada Kıymetli tas görmek Yara , Rüyada Yara görmek Yemek daveti , Rüyada Yemek daveti görmek Törpü , Rüyada Törpü görmek İbadet yeri / ibadethane , Rüyada İbadet yeri / ibadethane görmek Hud (a.s.) , Rüyada Hud (a.s.) görmek Yağcı / yağ çekmek , Rüyada Yağcı / yağ çekmek görmek Lades , Rüyada Lades görmek Boyacı , Rüyada Boyacı görmek Kaşımak , Rüyada Kaşımak görmek Pekmez , Rüyada Pekmez görmek Kevser havuzu , Rüyada Kevser havuzu görmek Gülyağı , Rüyada Gülyağı görmek Zeytinyağı , Rüyada Zeytinyağı görmek Uğurlamak , Rüyada Uğurlamak görmek Yazma (başörtüsü) , Rüyada Yazma (başörtüsü) görmek Pandispanya , Rüyada Pandispanya görmek Dakika , Rüyada Dakika görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek