Kapan , Rüyada Kapan görmek


Sıkıntı, beklenmedik sorun, kötü niyetli insan, zarar vermeye çalışan düşman olarak yorumlanır.Rüyada kapan görmek, hile ve dalavereci bir adama isarettir.Kapan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kapan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Manken , Rüyada Manken görmek Gem , Rüyada Gem görmek Sure 017 ısra , Rüyada Sure 017 ısra görmek Kundak , Rüyada Kundak görmek Bakara suresi , Rüyada Bakara suresi görmek Furkan suresi , Rüyada Furkan suresi görmek Ödün, almak / vermek , Rüyada Ödün, almak / vermek görmek Sure 103 asr , Rüyada Sure 103 asr görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Kaş ve kirpik , Rüyada Kaş ve kirpik görmek Sure 077 murselat , Rüyada Sure 077 murselat görmek Yeraltı , Rüyada Yeraltı görmek Panayır , Rüyada Panayır görmek Kandil simidi , Rüyada Kandil simidi görmek Kısmet , Rüyada Kısmet görmek İmza , Rüyada İmza görmek Kırmızı sakal , Rüyada Kırmızı sakal görmek İnsan vücudu , Rüyada İnsan vücudu görmek Rüya yorumcusu , Rüyada Rüya yorumcusu görmek Elbise dolabı , Rüyada Elbise dolabı görmek Sünnet olmak / etmek , Rüyada Sünnet olmak / etmek görmek Yamacı , Rüyada Yamacı görmek Boşanmak , Rüyada Boşanmak görmek Sümbül , Rüyada Sümbül görmek Leğen , Rüyada Leğen görmek Tacir , Rüyada Tacir görmek Suretıl berıyye , Rüyada Suretıl berıyye görmek İkramiye , Rüyada İkramiye görmek Çiçek , Rüyada Çiçek görmek Bağlama çalmak , Rüyada Bağlama çalmak görmek Mahkeme , Rüyada Mahkeme görmek Pasa , Rüyada Pasa görmek İsraf , Rüyada İsraf görmek Havyar , Rüyada Havyar görmek Falcı , Rüyada Falcı görmek Sürme , Rüyada Sürme görmek Sürüklemek , Rüyada Sürüklemek görmek Dokuma , Rüyada Dokuma görmek Yumuşak huylu olmak , Rüyada Yumuşak huylu olmak görmek Av köpeği , Rüyada Av köpeği görmek Düzlük , Rüyada Düzlük görmek İpotek , Rüyada İpotek görmek Kısalmak , Rüyada Kısalmak görmek Meyhaneci , Rüyada Meyhaneci görmek Suretıl nisa , Rüyada Suretıl nisa görmek Kabuk , Rüyada Kabuk görmek Raket , Rüyada Raket görmek Nil nehri , Rüyada Nil nehri görmek Terzi , Rüyada Terzi görmek Bavul , Rüyada Bavul görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek