Kapan , Rüyada Kapan görmek


Sıkıntı, beklenmedik sorun, kötü niyetli insan, zarar vermeye çalışan düşman olarak yorumlanır.Rüyada kapan görmek, hile ve dalavereci bir adama isarettir.Kapan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kapan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Muz , Rüyada Muz görmek Yemek pişirmek , Rüyada Yemek pişirmek görmek İnlemek , Rüyada İnlemek görmek Vücut ağrısı , Rüyada Vücut ağrısı görmek Kızılboya , Rüyada Kızılboya görmek Şayak , Rüyada Şayak görmek Tozcuk , Rüyada Tozcuk görmek İşportacı , Rüyada İşportacı görmek Tutmak / tutunmak , Rüyada Tutmak / tutunmak görmek Dağarcık , Rüyada Dağarcık görmek Bağ ve bostan , Rüyada Bağ ve bostan görmek Sütnine , Rüyada Sütnine görmek Çarpmak , Rüyada Çarpmak görmek Yer altı , Rüyada Yer altı görmek Düzenlenmiş yer , Rüyada Düzenlenmiş yer görmek Levh-i mahfuz , Rüyada Levh-i mahfuz görmek Cırcır böceği , Rüyada Cırcır böceği görmek Karış ile ölçmek , Rüyada Karış ile ölçmek görmek Sure 013 rad , Rüyada Sure 013 rad görmek Hayvan kırkıcı , Rüyada Hayvan kırkıcı görmek Döndürmek , Rüyada Döndürmek görmek Yemekhane , Rüyada Yemekhane görmek İç çamaşırı , Rüyada İç çamaşırı görmek Parmakları yalamak , Rüyada Parmakları yalamak görmek Eşya nakletmek , Rüyada Eşya nakletmek görmek Onarım , Rüyada Onarım görmek Kuru üzüm , Rüyada Kuru üzüm görmek Piston , Rüyada Piston görmek Taş , Rüyada Taş görmek Kefal , Rüyada Kefal görmek Gem , Rüyada Gem görmek Kağıtçı (iskambil) , Rüyada Kağıtçı (iskambil) görmek Dokunmak , Rüyada Dokunmak görmek Sam yeli , Rüyada Sam yeli görmek Zenginlik , Rüyada Zenginlik görmek Enişte , Rüyada Enişte görmek Fıkra , Rüyada Fıkra görmek Mübarek gün ve geceler , Rüyada Mübarek gün ve geceler görmek Sığır , Rüyada Sığır görmek Cadı , Rüyada Cadı görmek Menü , Rüyada Menü görmek Taban , Rüyada Taban görmek Suretıl gafır , Rüyada Suretıl gafır görmek Zeytinyağcı , Rüyada Zeytinyağcı görmek Sure 016 Nahl , Rüyada Sure 016 Nahl görmek Usulsüzlük , Rüyada Usulsüzlük görmek Fatımetuz-Zehra , Rüyada Fatımetuz-Zehra görmek Toprak , Rüyada Toprak görmek Naz / nazlanmak , Rüyada Naz / nazlanmak görmek Dolma , Rüyada Dolma görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek