Kasık (bacak arası) , Rüyada Kasık (bacak arası) görmek


Bir kimse rüyada kasigini tras etse veya herhangi bir sekilde kasik killarini giderse, o kimsenin borcunu ödemesine üzüntü ve kederinin gitmesine isarettir. Kadin kasigi, bostan ve ekilecek yerdir. Bazi tabirciler kadinin kasigini görmek, onun bosanmasina isarettir,Kasık (bacak arası) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kasık (bacak arası) görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tokat / tokatlamak , Rüyada Tokat / tokatlamak görmek Lüks eşya , Rüyada Lüks eşya görmek İşaret , Rüyada İşaret görmek Üzgün , Rüyada Üzgün görmek Ölçücü , Rüyada Ölçücü görmek Ezan okumak , Rüyada Ezan okumak görmek Buzağı , Rüyada Buzağı görmek Döşemeci , Rüyada Döşemeci görmek Kamara , Rüyada Kamara görmek Viyolonsel , Rüyada Viyolonsel görmek Oksijen tüpü , Rüyada Oksijen tüpü görmek Şişirmek , Rüyada Şişirmek görmek Ufuk , Rüyada Ufuk görmek Rağbet ettirmek , Rüyada Rağbet ettirmek görmek Yenge , Rüyada Yenge görmek Edebiyat , Rüyada Edebiyat görmek Sandal , Rüyada Sandal görmek Kaş , Rüyada Kaş görmek Kütüphane , Rüyada Kütüphane görmek Sigara ağızlığı , Rüyada Sigara ağızlığı görmek Yüzleşmek , Rüyada Yüzleşmek görmek Parmak , Rüyada Parmak görmek Bunamak , Rüyada Bunamak görmek Gönüllü , Rüyada Gönüllü görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Suretıl humeze , Rüyada Suretıl humeze görmek Gemi direği , Rüyada Gemi direği görmek Nota , Rüyada Nota görmek Hela , Rüyada Hela görmek Kırbaç , Rüyada Kırbaç görmek Pus / puslu hava , Rüyada Pus / puslu hava görmek Sure 075 kıyame , Rüyada Sure 075 kıyame görmek Dans etmek , Rüyada Dans etmek görmek Jübile , Rüyada Jübile görmek Cüret , Rüyada Cüret görmek Çukur kazmak , Rüyada Çukur kazmak görmek Lezzet , Rüyada Lezzet görmek Kulak hırsızlığı , Rüyada Kulak hırsızlığı görmek Baş ağrısı , Rüyada Baş ağrısı görmek Çile (iplik çilesi) , Rüyada Çile (iplik çilesi) görmek Loca , Rüyada Loca görmek Nabız , Rüyada Nabız görmek Baş sargısı , Rüyada Baş sargısı görmek Lehimci , Rüyada Lehimci görmek İskambil kağıdı , Rüyada İskambil kağıdı görmek Harp malzemesi , Rüyada Harp malzemesi görmek Saklanmak , Rüyada Saklanmak görmek Kilit ve kapalı yerleri açmak , Rüyada Kilit ve kapalı yerleri açmak görmek Nacak , Rüyada Nacak görmek Revü , Rüyada Revü görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek