Kayık küreği , Rüyada Kayık küreği görmek


Rüyada küçük kayik küregini görmek, korku ve tehlikeden selamete kavusmaya ve güç islerde durumuna uygun dost ve arkadasa isarettir.Kayık küreği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kayık küreği görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Hapislik , Rüyada Hapislik görmek Hasır , Rüyada Hasır görmek Bilardo , Rüyada Bilardo görmek Sutlu tatlılar , Rüyada Sutlu tatlılar görmek Dayak , Rüyada Dayak görmek Nokta , Rüyada Nokta görmek Başbakan , Rüyada Başbakan görmek Haksızlık etmek , Rüyada Haksızlık etmek görmek Gamze , Rüyada Gamze görmek Çöpçü , Rüyada Çöpçü görmek Peynir şekeri , Rüyada Peynir şekeri görmek İdris (a.s.) , Rüyada İdris (a.s.) görmek Kılıç ucu , Rüyada Kılıç ucu görmek Tarih , Rüyada Tarih görmek Teleks , Rüyada Teleks görmek Edep , Rüyada Edep görmek Tramvay , Rüyada Tramvay görmek Sure 107 maun , Rüyada Sure 107 maun görmek Kuyruk yağı , Rüyada Kuyruk yağı görmek Nalbur , Rüyada Nalbur görmek Kayan yıldız , Rüyada Kayan yıldız görmek Yalın ayak , Rüyada Yalın ayak görmek Yüncü , Rüyada Yüncü görmek Hardaliye , Rüyada Hardaliye görmek Yarasa , Rüyada Yarasa görmek Yüze gülmek , Rüyada Yüze gülmek görmek Sirk , Rüyada Sirk görmek Sure 005 Maide , Rüyada Sure 005 Maide görmek Sermaye , Rüyada Sermaye görmek Merve tepesi , Rüyada Merve tepesi görmek Yolcunun dönmesi , Rüyada Yolcunun dönmesi görmek Hasırcı , Rüyada Hasırcı görmek Balık ağı , Rüyada Balık ağı görmek Vakfetmek , Rüyada Vakfetmek görmek Ferman almak , Rüyada Ferman almak görmek Skandal , Rüyada Skandal görmek Mermer tası , Rüyada Mermer tası görmek Melikin kapıcısı , Rüyada Melikin kapıcısı görmek Harman , Rüyada Harman görmek Ruj , Rüyada Ruj görmek İlam , Rüyada İlam görmek Korku , Rüyada Korku görmek Sandal ağacı , Rüyada Sandal ağacı görmek Kükürt , Rüyada Kükürt görmek Otel , Rüyada Otel görmek Grev , Rüyada Grev görmek Hükümet erkanı , Rüyada Hükümet erkanı görmek Sinirli , Rüyada Sinirli görmek Puta tapmak , Rüyada Puta tapmak görmek Mazot , Rüyada Mazot görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek