Kayısı ağacı , Rüyada Kayısı ağacı görmek


Rüyada, kayisi agaci görmek, parasi çok, bir rivayete göre, halka yaran olmayan, karaktersiz ve hasta tabiatli bir erkekle kiyaslanir.Kayısı ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kayısı ağacı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Temizlik , Rüyada Temizlik görmek Çaylak , Rüyada Çaylak görmek Kantarcı , Rüyada Kantarcı görmek Haber , Rüyada Haber görmek Sabah , Rüyada Sabah görmek Pide , Rüyada Pide görmek Mayın , Rüyada Mayın görmek Teneke , Rüyada Teneke görmek Jeolog , Rüyada Jeolog görmek Cömertlik , Rüyada Cömertlik görmek Usturlab , Rüyada Usturlab görmek Randevuevi , Rüyada Randevuevi görmek Saç dökülmesi , Rüyada Saç dökülmesi görmek Teşehhüt , Rüyada Teşehhüt görmek Satranç , Rüyada Satranç görmek Terbiyeci , Rüyada Terbiyeci görmek Kara , Rüyada Kara görmek İncili bilezik , Rüyada İncili bilezik görmek Lira , Rüyada Lira görmek Zülküfl (a.s.) , Rüyada Zülküfl (a.s.) görmek Suretıl mulk , Rüyada Suretıl mulk görmek Peygamberimizin halifeleri , Rüyada Peygamberimizin halifeleri görmek Latin çiçeği , Rüyada Latin çiçeği görmek Yolculuktan dönmek , Rüyada Yolculuktan dönmek görmek Randevu , Rüyada Randevu görmek Kına , Rüyada Kına görmek Mühürlemek , Rüyada Mühürlemek görmek Yama / yamamak , Rüyada Yama / yamamak görmek Gaflet , Rüyada Gaflet görmek Beş , Rüyada Beş görmek Enkaz , Rüyada Enkaz görmek Hınzır , Rüyada Hınzır görmek Azat etmek , Rüyada Azat etmek görmek Menekşe , Rüyada Menekşe görmek Korkak , Rüyada Korkak görmek Tarlakuşu , Rüyada Tarlakuşu görmek Değiş tokuş , Rüyada Değiş tokuş görmek Karasinek , Rüyada Karasinek görmek Zakkum , Rüyada Zakkum görmek Tepsi , Rüyada Tepsi görmek Ilımlı , Rüyada Ilımlı görmek Sulu çamur , Rüyada Sulu çamur görmek Süleyman (a.s.) , Rüyada Süleyman (a.s.) görmek Melodi , Rüyada Melodi görmek Hısım akraba , Rüyada Hısım akraba görmek Sümbül , Rüyada Sümbül görmek Valiz , Rüyada Valiz görmek Natır , Rüyada Natır görmek Övünmek , Rüyada Övünmek görmek Radyatör , Rüyada Radyatör görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek