Kereviz tohumu , Rüyada Kereviz tohumu görmek


Rüyada kereviz tohumu görmek. mala delalet eder. ilaç için kereviz tohumu yedigini görmekte zarar yoktur. Bu rüya hayirli malla tabir olunur, ilaç için olmadigi halde yedigini görmek, kedere ve sikintiya isarettir. Kereviz tohumu dövmek, hele havanda olursa, nikaha isarettir.Kereviz tohumu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kereviz tohumu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kanaatkar , Rüyada Kanaatkar görmek Lahavle çekmek , Rüyada Lahavle çekmek görmek Sabah vakti , Rüyada Sabah vakti görmek Komidin , Rüyada Komidin görmek Aylar (hicri) , Rüyada Aylar (hicri) görmek Gedik , Rüyada Gedik görmek Hırıltı , Rüyada Hırıltı görmek Ödün, almak / vermek , Rüyada Ödün, almak / vermek görmek Kıra ile tutulan yük hayvanı , Rüyada Kıra ile tutulan yük hayvanı görmek Kambiyo , Rüyada Kambiyo görmek Yükselmek , Rüyada Yükselmek görmek Tutun , Rüyada Tutun görmek El yazması kitap , Rüyada El yazması kitap görmek Boyacı , Rüyada Boyacı görmek Ganimet , Rüyada Ganimet görmek Çengi , Rüyada Çengi görmek Sahan , Rüyada Sahan görmek İndifa (patlama) , Rüyada İndifa (patlama) görmek Habeş , Rüyada Habeş görmek Kazandibi , Rüyada Kazandibi görmek İn , Rüyada İn görmek Sıdre-tı münteha , Rüyada Sıdre-tı münteha görmek Dönmek , Rüyada Dönmek görmek Leblebi , Rüyada Leblebi görmek Ortak , Rüyada Ortak görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Çoğalmak , Rüyada Çoğalmak görmek Heybet , Rüyada Heybet görmek Sıkmak , Rüyada Sıkmak görmek İyi kimseyi kötülemek , Rüyada İyi kimseyi kötülemek görmek Konuk , Rüyada Konuk görmek Zahire , Rüyada Zahire görmek Kereviz , Rüyada Kereviz görmek Yaramaz söz söyleyen , Rüyada Yaramaz söz söyleyen görmek Cemaat , Rüyada Cemaat görmek Çekinmekten men etmek , Rüyada Çekinmekten men etmek görmek Cennetin haznedarı , Rüyada Cennetin haznedarı görmek Seçmen , Rüyada Seçmen görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek Çıyan , Rüyada Çıyan görmek Baht , Rüyada Baht görmek Müzik cdsi , Rüyada Müzik cdsi görmek Sure 109 kafırun , Rüyada Sure 109 kafırun görmek Vücut , Rüyada Vücut görmek Kasap , Rüyada Kasap görmek İnanç , Rüyada İnanç görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Delik / delik delmek , Rüyada Delik / delik delmek görmek Rulo , Rüyada Rulo görmek Pırlanta , Rüyada Pırlanta görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek