Kimyager , Rüyada Kimyager görmek


İlim öğreticisine, sanat erbabına, nikah kıyan kimseye yahut bir işi başarmada gerekli olan vesile ve unsurları yerli yerinde kullanan kimseye delalet eder.Rüyada kimyager, iş hayatınızın karışık duruma geleceğini işaret eder Rüyada kimyager, iş hayatınızın karışık duruma geleceğini işaret eder Kimyager kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kimyager görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Millet meclisi , Rüyada Millet meclisi görmek Sukabağı , Rüyada Sukabağı görmek Komiser , Rüyada Komiser görmek Badem şekeri ya da şerbeti , Rüyada Badem şekeri ya da şerbeti görmek Şevval ayı , Rüyada Şevval ayı görmek Dövüş , Rüyada Dövüş görmek Yönlerde tabir edilir , Rüyada Yönlerde tabir edilir görmek Müşteri (Jüpiter) yıldızı , Rüyada Müşteri (Jüpiter) yıldızı görmek Suretıl yunus , Rüyada Suretıl yunus görmek Dev , Rüyada Dev görmek Soru sormak , Rüyada Soru sormak görmek Su kuyusu , Rüyada Su kuyusu görmek Düğüm çözmek , Rüyada Düğüm çözmek görmek Madalya , Rüyada Madalya görmek Dazlaklık , Rüyada Dazlaklık görmek Tebbet suresi , Rüyada Tebbet suresi görmek Dolap , Rüyada Dolap görmek İş (meslek) , Rüyada İş (meslek) görmek Damla , Rüyada Damla görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Yunus balığı , Rüyada Yunus balığı görmek Cankurtaran , Rüyada Cankurtaran görmek Muttali ve vakıf olmak , Rüyada Muttali ve vakıf olmak görmek Fıskiye , Rüyada Fıskiye görmek Kontrat , Rüyada Kontrat görmek Çarpılmak , Rüyada Çarpılmak görmek Kumar , Rüyada Kumar görmek Şafak vakti , Rüyada Şafak vakti görmek Değirmenci , Rüyada Değirmenci görmek Japon , Rüyada Japon görmek Regaibe kandili , Rüyada Regaibe kandili görmek Veba , Rüyada Veba görmek Hortlak , Rüyada Hortlak görmek Yaygaracı , Rüyada Yaygaracı görmek Hükümet erkanı , Rüyada Hükümet erkanı görmek Karaborsa , Rüyada Karaborsa görmek Satranç tahtası , Rüyada Satranç tahtası görmek Yılın ayları , Rüyada Yılın ayları görmek Yaşlı kadın , Rüyada Yaşlı kadın görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Kira , Rüyada Kira görmek Börek , Rüyada Börek görmek İbadet: , Rüyada İbadet: görmek Kadınlar , Rüyada Kadınlar görmek Kalkmak ve oturmak , Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek Asi olmak (isyan) , Rüyada Asi olmak (isyan) görmek Sünnet , Rüyada Sünnet görmek Uçarı , Rüyada Uçarı görmek Musa (a.s.) , Rüyada Musa (a.s.) görmek Küçümsemek , Rüyada Küçümsemek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek