Kolçak , Rüyada Kolçak görmek


Rüyada görülen kolluk, kadin için zinet, iftihar ve güzelliktir. Erkek için, erkek kardesin elinde olan kuvvettir.Kolçak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kolçak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Maytap , Rüyada Maytap görmek Gezmek , Rüyada Gezmek görmek Üvendire , Rüyada Üvendire görmek Çıkışmak , Rüyada Çıkışmak görmek Yontulmuş taş , Rüyada Yontulmuş taş görmek Deccal , Rüyada Deccal görmek Mermi , Rüyada Mermi görmek Hakem , Rüyada Hakem görmek Gonca , Rüyada Gonca görmek Hacamat , Rüyada Hacamat görmek Teneşir , Rüyada Teneşir görmek Omuz , Rüyada Omuz görmek Tıraş makinesi , Rüyada Tıraş makinesi görmek As (kağıt oyununda) , Rüyada As (kağıt oyununda) görmek Hasta / hastalık , Rüyada Hasta / hastalık görmek Yosun , Rüyada Yosun görmek Sır , Rüyada Sır görmek At arabası , Rüyada At arabası görmek Mısır ehramları , Rüyada Mısır ehramları görmek La ilahe illallah , Rüyada La ilahe illallah görmek Mehter , Rüyada Mehter görmek Koyun ve keçi , Rüyada Koyun ve keçi görmek Martı , Rüyada Martı görmek Panjur , Rüyada Panjur görmek Yol hazırlığı , Rüyada Yol hazırlığı görmek Yumuşak huylu , Rüyada Yumuşak huylu görmek Bağırtlak kuşu , Rüyada Bağırtlak kuşu görmek Def , Rüyada Def görmek İsyan , Rüyada İsyan görmek Sanık , Rüyada Sanık görmek Asmacık , Rüyada Asmacık görmek Tablo , Rüyada Tablo görmek Saçma , Rüyada Saçma görmek Tüfek ve kurşun , Rüyada Tüfek ve kurşun görmek Sebze ve meyve bahçesi , Rüyada Sebze ve meyve bahçesi görmek Plak , Rüyada Plak görmek Çevirmek , Rüyada Çevirmek görmek Kuyu temizleyicisi , Rüyada Kuyu temizleyicisi görmek Kızılboya , Rüyada Kızılboya görmek Yasaklamak , Rüyada Yasaklamak görmek Yüz ekşitmek , Rüyada Yüz ekşitmek görmek Doğan , Rüyada Doğan görmek Lohusa , Rüyada Lohusa görmek Zaman , Rüyada Zaman görmek Mercan , Rüyada Mercan görmek Sembol , Rüyada Sembol görmek Yenge , Rüyada Yenge görmek Zilhicce ayı , Rüyada Zilhicce ayı görmek Yalın ayak , Rüyada Yalın ayak görmek Kenevir , Rüyada Kenevir görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek