Körfez , Rüyada Körfez görmek


Bakınız; Haliç.Körfez kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Körfez görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Şeytan , Rüyada Şeytan görmek Kızılcık , Rüyada Kızılcık görmek Reçine , Rüyada Reçine görmek Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) , Rüyada Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) görmek Sarılmak , Rüyada Sarılmak görmek Lokma , Rüyada Lokma görmek İkiz , Rüyada İkiz görmek Bilinmemek , Rüyada Bilinmemek görmek Bostan dolabı , Rüyada Bostan dolabı görmek Mahkeme , Rüyada Mahkeme görmek Neşter , Rüyada Neşter görmek Yürek çarpıntısı , Rüyada Yürek çarpıntısı görmek Takvim , Rüyada Takvim görmek Sidik (çiş) , Rüyada Sidik (çiş) görmek Cahil , Rüyada Cahil görmek İnsan eti yemek , Rüyada İnsan eti yemek görmek Polis , Rüyada Polis görmek Satranç ruhu , Rüyada Satranç ruhu görmek Reklam , Rüyada Reklam görmek Senet , Rüyada Senet görmek Kırağı ve çiğ , Rüyada Kırağı ve çiğ görmek Ciğerci , Rüyada Ciğerci görmek Yoksul / yoksulluk , Rüyada Yoksul / yoksulluk görmek Cephe , Rüyada Cephe görmek Sepet örücü , Rüyada Sepet örücü görmek Meşrubat , Rüyada Meşrubat görmek Şehit , Rüyada Şehit görmek Kurbağa , Rüyada Kurbağa görmek Kapı kapamak ve açmak , Rüyada Kapı kapamak ve açmak görmek Evden taşınmak , Rüyada Evden taşınmak görmek Portre , Rüyada Portre görmek Buhar makinesi , Rüyada Buhar makinesi görmek İyilik , Rüyada İyilik görmek Günah işlemek , Rüyada Günah işlemek görmek Kompartıman , Rüyada Kompartıman görmek Tefrik etmek , Rüyada Tefrik etmek görmek Deve yavrusu , Rüyada Deve yavrusu görmek Dürmek , Rüyada Dürmek görmek Terbiye , Rüyada Terbiye görmek Hamur ısı , Rüyada Hamur ısı görmek Sümük , Rüyada Sümük görmek Nişanlanmak , Rüyada Nişanlanmak görmek İnfitar suresi , Rüyada İnfitar suresi görmek İbrahim suresi , Rüyada İbrahim suresi görmek Sure 0010 yunus , Rüyada Sure 0010 yunus görmek Ret , Rüyada Ret görmek Kılıç ve bıçak sapı , Rüyada Kılıç ve bıçak sapı görmek Eşya taşımak , Rüyada Eşya taşımak görmek Ofis , Rüyada Ofis görmek Enam suresi , Rüyada Enam suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek