Koridor , Rüyada Koridor görmek


İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.Koridor kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Koridor görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Savcı , Rüyada Savcı görmek Şifalı sular , Rüyada Şifalı sular görmek Arıkovanı , Rüyada Arıkovanı görmek Kayak , Rüyada Kayak görmek Kaybetmek , Rüyada Kaybetmek görmek Vargel , Rüyada Vargel görmek Sure 084 ınsıkak , Rüyada Sure 084 ınsıkak görmek Önder , Rüyada Önder görmek Munafıkun suresi , Rüyada Munafıkun suresi görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek Tabut , Rüyada Tabut görmek Yoklama memuru , Rüyada Yoklama memuru görmek Darağacı , Rüyada Darağacı görmek Mezat , Rüyada Mezat görmek Satranç veziri , Rüyada Satranç veziri görmek Oğlan çocuk , Rüyada Oğlan çocuk görmek Muharrem , Rüyada Muharrem görmek Plise , Rüyada Plise görmek Muhafız bölüğü , Rüyada Muhafız bölüğü görmek Mücevherat , Rüyada Mücevherat görmek Sığınak , Rüyada Sığınak görmek Eczane , Rüyada Eczane görmek Gaz , Rüyada Gaz görmek Kuruyemiş , Rüyada Kuruyemiş görmek Takas , Rüyada Takas görmek Balık , Rüyada Balık görmek İlahi aşk şarabı , Rüyada İlahi aşk şarabı görmek Komiser , Rüyada Komiser görmek Kuzen , Rüyada Kuzen görmek Et dilimleri , Rüyada Et dilimleri görmek Harem-ı şerif , Rüyada Harem-ı şerif görmek Rakı , Rüyada Rakı görmek İmsak , Rüyada İmsak görmek Mızrap , Rüyada Mızrap görmek Falaka , Rüyada Falaka görmek Kadir gecesi , Rüyada Kadir gecesi görmek Malak , Rüyada Malak görmek Sıcak şey , Rüyada Sıcak şey görmek Horlanmak , Rüyada Horlanmak görmek Yerin yarılması , Rüyada Yerin yarılması görmek Hancı , Rüyada Hancı görmek İstihare , Rüyada İstihare görmek Çalıkuşu , Rüyada Çalıkuşu görmek Güvey , Rüyada Güvey görmek Kükremek , Rüyada Kükremek görmek Taş (kaya) , Rüyada Taş (kaya) görmek Tarla kuşu , Rüyada Tarla kuşu görmek Kasaba , Rüyada Kasaba görmek Misvak , Rüyada Misvak görmek Kavut , Rüyada Kavut görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek