Koridor , Rüyada Koridor görmek


İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.Koridor kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Koridor görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Gaflet , Rüyada Gaflet görmek Koro , Rüyada Koro görmek Mulaana , Rüyada Mulaana görmek Gusletmek , Rüyada Gusletmek görmek Uzman , Rüyada Uzman görmek Sungu ve mızrak , Rüyada Sungu ve mızrak görmek Forma , Rüyada Forma görmek Kalkan ve siper , Rüyada Kalkan ve siper görmek Yeşermek , Rüyada Yeşermek görmek Yıkayıcı , Rüyada Yıkayıcı görmek Kebap , Rüyada Kebap görmek Yere batmak , Rüyada Yere batmak görmek Mushaf-ı şerif , Rüyada Mushaf-ı şerif görmek Naftalin , Rüyada Naftalin görmek Paralı kimse , Rüyada Paralı kimse görmek Secdei tilavet , Rüyada Secdei tilavet görmek Jerse , Rüyada Jerse görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Istakoz , Rüyada Istakoz görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Platin , Rüyada Platin görmek Sure 021 enbiya , Rüyada Sure 021 enbiya görmek Yürümek , Rüyada Yürümek görmek Feraset , Rüyada Feraset görmek Üçgen , Rüyada Üçgen görmek Dil sürçmesi , Rüyada Dil sürçmesi görmek Suretıl kadr , Rüyada Suretıl kadr görmek Smokin , Rüyada Smokin görmek Teneke / tenekeci , Rüyada Teneke / tenekeci görmek At , Rüyada At görmek Yakut , Rüyada Yakut görmek Kuması yırtmak , Rüyada Kuması yırtmak görmek Merdiven basamakları , Rüyada Merdiven basamakları görmek Buğu / buhar , Rüyada Buğu / buhar görmek Yavru , Rüyada Yavru görmek Zarar ve musibet erişmek , Rüyada Zarar ve musibet erişmek görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Hasırcı , Rüyada Hasırcı görmek Sekreter , Rüyada Sekreter görmek Talak suresi , Rüyada Talak suresi görmek Baston , Rüyada Baston görmek Tras olmak , Rüyada Tras olmak görmek Otuz , Rüyada Otuz görmek Yaralamak , Rüyada Yaralamak görmek Fincan , Rüyada Fincan görmek Farz namaz , Rüyada Farz namaz görmek Ramazan , Rüyada Ramazan görmek Rebiülevvel , Rüyada Rebiülevvel görmek Oturmak , Rüyada Oturmak görmek Yağ , Rüyada Yağ görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek