Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek


Rüyada kötürüm oldugunu gören, uzun bir yolculuga çikar ve hayirlisi ile geri döner. Bir rivayete göre de yapmayi planladigi bir isi basaramaz. Bir baska rivayete görede: Rüyada kötürüm olmak, yolculunun yapilmamasina el ve ayak ile kazançtan men edilmeye isarettir. Bazen de kötürüm olmak, kast ettigi istek ve arzusundan aciz kalmaya isarettir.Kötürüm olmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kötürüm olmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bando , Rüyada Bando görmek Faiz , Rüyada Faiz görmek Otelci , Rüyada Otelci görmek Cerahat , Rüyada Cerahat görmek Çalar saat , Rüyada Çalar saat görmek Zina , Rüyada Zina görmek Tahtakurusu , Rüyada Tahtakurusu görmek Uyuşturucu maddeler , Rüyada Uyuşturucu maddeler görmek Nakkaş , Rüyada Nakkaş görmek El değirmeni , Rüyada El değirmeni görmek Zabit , Rüyada Zabit görmek Saray , Rüyada Saray görmek Ehliyet , Rüyada Ehliyet görmek Nane , Rüyada Nane görmek Sarık , Rüyada Sarık görmek Kulp , Rüyada Kulp görmek Nalbant , Rüyada Nalbant görmek Ferç , Rüyada Ferç görmek Sabah vakti , Rüyada Sabah vakti görmek Milletvekili , Rüyada Milletvekili görmek İyiliği emretme, kötülüğü menetme , Rüyada İyiliği emretme, kötülüğü menetme görmek Hızır aleyhi selam , Rüyada Hızır aleyhi selam görmek Mısır ehramları , Rüyada Mısır ehramları görmek Rehine , Rüyada Rehine görmek Felç , Rüyada Felç görmek Bluz , Rüyada Bluz görmek İşaret , Rüyada İşaret görmek Sırat köprüsü , Rüyada Sırat köprüsü görmek Zerre , Rüyada Zerre görmek Park , Rüyada Park görmek Kekelemek , Rüyada Kekelemek görmek İhtilas , Rüyada İhtilas görmek Mercimek , Rüyada Mercimek görmek İp eğirmek , Rüyada İp eğirmek görmek Çiçek, kızamık, egzama , Rüyada Çiçek, kızamık, egzama görmek Hardal tohumu , Rüyada Hardal tohumu görmek Tın suresi , Rüyada Tın suresi görmek Fotoğraf makinesi , Rüyada Fotoğraf makinesi görmek Karargah , Rüyada Karargah görmek Poker , Rüyada Poker görmek Sefahat , Rüyada Sefahat görmek Kok , Rüyada Kok görmek Öküz , Rüyada Öküz görmek Safa ve Merve , Rüyada Safa ve Merve görmek Yazmak , Rüyada Yazmak görmek Suretıl necm , Rüyada Suretıl necm görmek Ray , Rüyada Ray görmek Koltuk , Rüyada Koltuk görmek Çengel , Rüyada Çengel görmek Domino taşları , Rüyada Domino taşları görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek