Kucaklamak - kucaklaşmak , Rüyada Kucaklamak - kucaklaşmak görmek


Kişi sevdiği biriyle kucaklaşırsa ona kavuşur, iyi söz duyar, evlilikle ilgili kısmeti artar.Kucaklamak - kucaklaşmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kucaklamak - kucaklaşmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Nişanlanma , Rüyada Nişanlanma görmek Sekiz , Rüyada Sekiz görmek Huni , Rüyada Huni görmek Yabani zaferan , Rüyada Yabani zaferan görmek Kanun çalmak , Rüyada Kanun çalmak görmek Nakletmek , Rüyada Nakletmek görmek İşkembe çorbası , Rüyada İşkembe çorbası görmek Dövüşmek , Rüyada Dövüşmek görmek Uyuklamak , Rüyada Uyuklamak görmek Zülkarneyn (a.s.) , Rüyada Zülkarneyn (a.s.) görmek Venüs , Rüyada Venüs görmek Fındık , Rüyada Fındık görmek Yalvarmak , Rüyada Yalvarmak görmek Yolculuk , Rüyada Yolculuk görmek Hac suresi , Rüyada Hac suresi görmek Çağıran birisi , Rüyada Çağıran birisi görmek Boğmak , Rüyada Boğmak görmek Sulun , Rüyada Sulun görmek Tipi , Rüyada Tipi görmek Kertenkelenin küçük ve erkeği , Rüyada Kertenkelenin küçük ve erkeği görmek Kok , Rüyada Kok görmek Keten , Rüyada Keten görmek Çavuşkuşu , Rüyada Çavuşkuşu görmek Ev reisi , Rüyada Ev reisi görmek Boyun vurulmak , Rüyada Boyun vurulmak görmek Çardak , Rüyada Çardak görmek Çengel sakızı , Rüyada Çengel sakızı görmek Üzüm şırası , Rüyada Üzüm şırası görmek Elektrik , Rüyada Elektrik görmek Diken , Rüyada Diken görmek Pedikür , Rüyada Pedikür görmek Kudurmak , Rüyada Kudurmak görmek Koyun , Rüyada Koyun görmek Kırmızı dut(kızıl dut) , Rüyada Kırmızı dut(kızıl dut) görmek Kur'an-ı kerim , Rüyada Kur'an-ı kerim görmek Meddah , Rüyada Meddah görmek Sürme kabı , Rüyada Sürme kabı görmek Sürme çubuğu , Rüyada Sürme çubuğu görmek Yazı tahtası , Rüyada Yazı tahtası görmek Çekirge , Rüyada Çekirge görmek Sonbahar , Rüyada Sonbahar görmek Lacivert , Rüyada Lacivert görmek Vize , Rüyada Vize görmek Hiddetlenmek , Rüyada Hiddetlenmek görmek Titremek , Rüyada Titremek görmek Topuz , Rüyada Topuz görmek Aydınlatma aleti , Rüyada Aydınlatma aleti görmek Değnek ve baston , Rüyada Değnek ve baston görmek İkaz etmek , Rüyada İkaz etmek görmek Süprüntü , Rüyada Süprüntü görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek