Kundura , Rüyada Kundura görmek


Rüyasında yeni bir kundura giyen kişinin evleneceğine veya servet sahibi olacağına; eski kundura giyen kişinin derde düşeceğine yorumlanır. Rüyasında yeni bir kundura giyen kişinin evleneceğine veya servet sahibi olacağına; eski kundura giyen kişinin derde düşeceğine yorumlanır. Kundura kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kundura görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Rehber , Rüyada Rehber görmek Dilim , Rüyada Dilim görmek Vatan , Rüyada Vatan görmek Kılavuz , Rüyada Kılavuz görmek Yürümek , Rüyada Yürümek görmek Çırçır , Rüyada Çırçır görmek Sıfır , Rüyada Sıfır görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Kusun yavrusunu beslemesi , Rüyada Kusun yavrusunu beslemesi görmek Masaj , Rüyada Masaj görmek Madalya , Rüyada Madalya görmek Cendere , Rüyada Cendere görmek Fırtına , Rüyada Fırtına görmek Müjde , Rüyada Müjde görmek Nakkare( dümbelek) , Rüyada Nakkare( dümbelek) görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Uymak , Rüyada Uymak görmek Zıvana , Rüyada Zıvana görmek Kundak , Rüyada Kundak görmek Kiler , Rüyada Kiler görmek Mağaza , Rüyada Mağaza görmek Saklambaç , Rüyada Saklambaç görmek İstişare (danışmak) , Rüyada İstişare (danışmak) görmek Gasp etmek , Rüyada Gasp etmek görmek Yaylım ateş , Rüyada Yaylım ateş görmek Kuranı kerim , Rüyada Kuranı kerim görmek Tırnak , Rüyada Tırnak görmek Zeberced (Zebercet) , Rüyada Zeberced (Zebercet) görmek Hasır , Rüyada Hasır görmek Gül , Rüyada Gül görmek Yumurta / yumurtlamak , Rüyada Yumurta / yumurtlamak görmek Katarakt (göz rahatsızlığı) , Rüyada Katarakt (göz rahatsızlığı) görmek Muşmula , Rüyada Muşmula görmek Yırtık ve söküğü dikmek , Rüyada Yırtık ve söküğü dikmek görmek Gizlenmek , Rüyada Gizlenmek görmek Şalgam , Rüyada Şalgam görmek Manda , Rüyada Manda görmek Delik / delik delmek , Rüyada Delik / delik delmek görmek Kaos , Rüyada Kaos görmek Oksijen tüpü , Rüyada Oksijen tüpü görmek Kureyş suresi , Rüyada Kureyş suresi görmek İşgal , Rüyada İşgal görmek Reklam , Rüyada Reklam görmek Bakire , Rüyada Bakire görmek Göl , Rüyada Göl görmek İlahi söylemek , Rüyada İlahi söylemek görmek Geyik , Rüyada Geyik görmek Boncuk , Rüyada Boncuk görmek Meş'ar'il haram , Rüyada Meş'ar'il haram görmek Diz , Rüyada Diz görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek