Kurabiye , Rüyada Kurabiye görmek


Tatlı, güzel, hoşa gidecek sözdür.Kurabiye kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kurabiye görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Nifas , Rüyada Nifas görmek Beyin , Rüyada Beyin görmek Kambiyo , Rüyada Kambiyo görmek Hamurcu , Rüyada Hamurcu görmek Dans , Rüyada Dans görmek Rimel , Rüyada Rimel görmek Ödleklik , Rüyada Ödleklik görmek Kartpostal , Rüyada Kartpostal görmek Şiş kebap , Rüyada Şiş kebap görmek Bostan korkuluğu , Rüyada Bostan korkuluğu görmek Televizyon , Rüyada Televizyon görmek Ilıca (kaplıca) , Rüyada Ilıca (kaplıca) görmek Fahişe , Rüyada Fahişe görmek Yumruklamak , Rüyada Yumruklamak görmek İpek böceği , Rüyada İpek böceği görmek Satranç şahı , Rüyada Satranç şahı görmek İstiğfar , Rüyada İstiğfar görmek Döndürmek , Rüyada Döndürmek görmek Yılbaşı , Rüyada Yılbaşı görmek Secdei tilavet , Rüyada Secdei tilavet görmek İlik , Rüyada İlik görmek Düve , Rüyada Düve görmek Suretıl zılzal , Rüyada Suretıl zılzal görmek Ezan okumak , Rüyada Ezan okumak görmek Şarkıcı , Rüyada Şarkıcı görmek Süslenmek , Rüyada Süslenmek görmek Giyinme , Rüyada Giyinme görmek Mızrap , Rüyada Mızrap görmek Sevişmek , Rüyada Sevişmek görmek Övme , Rüyada Övme görmek Maden suyu , Rüyada Maden suyu görmek Bilemek , Rüyada Bilemek görmek Sövmek , Rüyada Sövmek görmek Sülün , Rüyada Sülün görmek Toygar kuşu , Rüyada Toygar kuşu görmek Hayat kadını , Rüyada Hayat kadını görmek Haşhaş çiçeği , Rüyada Haşhaş çiçeği görmek Gıcırtı , Rüyada Gıcırtı görmek Saniye , Rüyada Saniye görmek Sosis , Rüyada Sosis görmek Sure 040 gafır , Rüyada Sure 040 gafır görmek Üzerlik çiçeği , Rüyada Üzerlik çiçeği görmek Tavaf ve sayde yürümek , Rüyada Tavaf ve sayde yürümek görmek Göçük , Rüyada Göçük görmek Kömürcü , Rüyada Kömürcü görmek Şişman , Rüyada Şişman görmek Naz , Rüyada Naz görmek Basımevi , Rüyada Basımevi görmek Görücü , Rüyada Görücü görmek Burç , Rüyada Burç görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek