Lahana tohumu , Rüyada Lahana tohumu görmek


Lahana tohumu görmek hastalik, gam ve kederle yorumlanir. Salata, marul ve benzeri tohumlar da böyledir.Lahana tohumu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Lahana tohumu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Entrika çevirmek , Rüyada Entrika çevirmek görmek Bas , Rüyada Bas görmek Dilim , Rüyada Dilim görmek Konser , Rüyada Konser görmek İfşa etmek , Rüyada İfşa etmek görmek Ziynet eşyası , Rüyada Ziynet eşyası görmek Okumak , Rüyada Okumak görmek Sure 112 ıhlas , Rüyada Sure 112 ıhlas görmek Güneş yağı , Rüyada Güneş yağı görmek Risale , Rüyada Risale görmek Mal , Rüyada Mal görmek Lanet , Rüyada Lanet görmek Suretıl kadr , Rüyada Suretıl kadr görmek Suretıl cın , Rüyada Suretıl cın görmek Satranç ruhu , Rüyada Satranç ruhu görmek Yel , Rüyada Yel görmek Kavuşmak , Rüyada Kavuşmak görmek Havan ve eli , Rüyada Havan ve eli görmek Buhurlanmak , Rüyada Buhurlanmak görmek Menü , Rüyada Menü görmek Sure 108 kevser , Rüyada Sure 108 kevser görmek Taşımak , Rüyada Taşımak görmek Mübarek gün ve geceler , Rüyada Mübarek gün ve geceler görmek Kulak hırsızlığı , Rüyada Kulak hırsızlığı görmek Fitil , Rüyada Fitil görmek Irz düşmanı , Rüyada Irz düşmanı görmek Metres , Rüyada Metres görmek Tabakacı , Rüyada Tabakacı görmek Safran çiçeği , Rüyada Safran çiçeği görmek Necm suresi , Rüyada Necm suresi görmek Gösteriş , Rüyada Gösteriş görmek Ayrılmak , Rüyada Ayrılmak görmek Duman , Rüyada Duman görmek Kamyon , Rüyada Kamyon görmek Tükürükle üflemek , Rüyada Tükürükle üflemek görmek Kader , Rüyada Kader görmek Tavla oyunu , Rüyada Tavla oyunu görmek Hüseyin (r.a.) , Rüyada Hüseyin (r.a.) görmek İntizar etmek (beddua) , Rüyada İntizar etmek (beddua) görmek Gönüllü , Rüyada Gönüllü görmek Kene , Rüyada Kene görmek Sure 009 tövbe , Rüyada Sure 009 tövbe görmek Filiz , Rüyada Filiz görmek At , Rüyada At görmek Tramvay , Rüyada Tramvay görmek Beddua , Rüyada Beddua görmek Def çalan , Rüyada Def çalan görmek Kor , Rüyada Kor görmek Jüpiter , Rüyada Jüpiter görmek Oyuncak , Rüyada Oyuncak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek