Lahana tohumu , Rüyada Lahana tohumu görmek


Lahana tohumu görmek hastalik, gam ve kederle yorumlanir. Salata, marul ve benzeri tohumlar da böyledir.Lahana tohumu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Lahana tohumu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Cesur olmak , Rüyada Cesur olmak görmek Yıldız çiçeği , Rüyada Yıldız çiçeği görmek İlkbahar , Rüyada İlkbahar görmek Fasih konuşma , Rüyada Fasih konuşma görmek Varis , Rüyada Varis görmek Robdöşambr giyinmek , Rüyada Robdöşambr giyinmek görmek Köstek , Rüyada Köstek görmek Yüz ekşitmek , Rüyada Yüz ekşitmek görmek Koruyucu başlık , Rüyada Koruyucu başlık görmek Kol ile ölçmek , Rüyada Kol ile ölçmek görmek Öpmek , Rüyada Öpmek görmek Sure 073 muzemmıl , Rüyada Sure 073 muzemmıl görmek Kıymetli taş , Rüyada Kıymetli taş görmek Saç kesmek , Rüyada Saç kesmek görmek İrmik helvası , Rüyada İrmik helvası görmek Helal - haram , Rüyada Helal - haram görmek Pansuman , Rüyada Pansuman görmek Asi olmak (isyan) , Rüyada Asi olmak (isyan) görmek Satranç tahtası , Rüyada Satranç tahtası görmek Kira / kiracı , Rüyada Kira / kiracı görmek Deli olmak , Rüyada Deli olmak görmek Natır , Rüyada Natır görmek Tiryak , Rüyada Tiryak görmek Badanacı , Rüyada Badanacı görmek Kırpık , Rüyada Kırpık görmek Gıybet , Rüyada Gıybet görmek Yer elması , Rüyada Yer elması görmek Denizde savaşmak , Rüyada Denizde savaşmak görmek Gözlük , Rüyada Gözlük görmek Cirit , Rüyada Cirit görmek Katip , Rüyada Katip görmek Azalmak , Rüyada Azalmak görmek Meyve kurdu , Rüyada Meyve kurdu görmek Delik / delik delmek , Rüyada Delik / delik delmek görmek Lületaşı , Rüyada Lületaşı görmek Lale , Rüyada Lale görmek Gülmek / gülümsemek , Rüyada Gülmek / gülümsemek görmek Katliam , Rüyada Katliam görmek Muhtaç , Rüyada Muhtaç görmek Sureler , Rüyada Sureler görmek Develer , Rüyada Develer görmek Uzay , Rüyada Uzay görmek Memur , Rüyada Memur görmek Yay , Rüyada Yay görmek Lut (a.s.) , Rüyada Lut (a.s.) görmek Küsmek , Rüyada Küsmek görmek Yağhane , Rüyada Yağhane görmek Hadıd suresi , Rüyada Hadıd suresi görmek Çapkınlık , Rüyada Çapkınlık görmek Guruldama , Rüyada Guruldama görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek