Loca , Rüyada Loca görmek


Mevki, ayrıcalık, itibardır.Loca kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Loca görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Düğünçiçeği , Rüyada Düğünçiçeği görmek Pınar , Rüyada Pınar görmek Bacak arası , Rüyada Bacak arası görmek Tabak , Rüyada Tabak görmek Telaş göstermek , Rüyada Telaş göstermek görmek Çember , Rüyada Çember görmek Dadı , Rüyada Dadı görmek Ortaklık , Rüyada Ortaklık görmek Döşek , Rüyada Döşek görmek Kimya , Rüyada Kimya görmek Bezenmek , Rüyada Bezenmek görmek Harp (savaş) , Rüyada Harp (savaş) görmek Sure 104 humeze , Rüyada Sure 104 humeze görmek Kereviz tohumu , Rüyada Kereviz tohumu görmek Fakir / fakirlik , Rüyada Fakir / fakirlik görmek Firuze , Rüyada Firuze görmek Tıraş etmek , Rüyada Tıraş etmek görmek Kura çekmek , Rüyada Kura çekmek görmek Zülfikar , Rüyada Zülfikar görmek Tehdit etmek , Rüyada Tehdit etmek görmek Papaz , Rüyada Papaz görmek Elektrik lambası , Rüyada Elektrik lambası görmek Rebıulahır ayı , Rüyada Rebıulahır ayı görmek Vasi , Rüyada Vasi görmek Cesur olmak , Rüyada Cesur olmak görmek Peştamal , Rüyada Peştamal görmek Cemaat , Rüyada Cemaat görmek İmdat etmek , Rüyada İmdat etmek görmek Kırılma , Rüyada Kırılma görmek Borç almak veya vermek , Rüyada Borç almak veya vermek görmek Vaiz , Rüyada Vaiz görmek Musalla taşı , Rüyada Musalla taşı görmek Titreme , Rüyada Titreme görmek Yakup (a.s.) , Rüyada Yakup (a.s.) görmek İnfitar suresi , Rüyada İnfitar suresi görmek Üre , Rüyada Üre görmek Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek Seki , Rüyada Seki görmek Su köpüğü , Rüyada Su köpüğü görmek Tahıl , Rüyada Tahıl görmek Gemi demiri , Rüyada Gemi demiri görmek Sürülmek , Rüyada Sürülmek görmek Teleks , Rüyada Teleks görmek Cennetin haznedarı , Rüyada Cennetin haznedarı görmek Kirpi , Rüyada Kirpi görmek Üzengi , Rüyada Üzengi görmek Tras , Rüyada Tras görmek Testi , Rüyada Testi görmek Yoklamak , Rüyada Yoklamak görmek Hortlak , Rüyada Hortlak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek