Memleket , Rüyada Memleket görmek


Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir.Memleket kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Memleket görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kebapçı , Rüyada Kebapçı görmek Yer altı , Rüyada Yer altı görmek Şişmanlık , Rüyada Şişmanlık görmek Kulak misafiri , Rüyada Kulak misafiri görmek Ayı avcısı , Rüyada Ayı avcısı görmek Benzinci , Rüyada Benzinci görmek Kanat , Rüyada Kanat görmek Biblo , Rüyada Biblo görmek Külahçı , Rüyada Külahçı görmek Kapı (büyük) , Rüyada Kapı (büyük) görmek Ün , Rüyada Ün görmek Ökse , Rüyada Ökse görmek Tayin olmak , Rüyada Tayin olmak görmek Gözün zayıf görmesi , Rüyada Gözün zayıf görmesi görmek Çalışmak , Rüyada Çalışmak görmek Ümit kesmek , Rüyada Ümit kesmek görmek Sur , Rüyada Sur görmek Makta , Rüyada Makta görmek Oy vermek , Rüyada Oy vermek görmek Samancı , Rüyada Samancı görmek Ordu , Rüyada Ordu görmek Buzağı , Rüyada Buzağı görmek Suçlunun boynuna vurulan demir halka , Rüyada Suçlunun boynuna vurulan demir halka görmek Birisiyle beraber yemek yemek , Rüyada Birisiyle beraber yemek yemek görmek Tay , Rüyada Tay görmek Teklif , Rüyada Teklif görmek Şevval ayı , Rüyada Şevval ayı görmek Bölük , Rüyada Bölük görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Çakmaktaşı , Rüyada Çakmaktaşı görmek Buğzetmek , Rüyada Buğzetmek görmek Omuz , Rüyada Omuz görmek İşkembe çorbası , Rüyada İşkembe çorbası görmek Solmak , Rüyada Solmak görmek Nazar , Rüyada Nazar görmek Tavsan otu , Rüyada Tavsan otu görmek Patlıcan , Rüyada Patlıcan görmek İç çamaşırı , Rüyada İç çamaşırı görmek Zift , Rüyada Zift görmek Mayonez , Rüyada Mayonez görmek Değişme , Rüyada Değişme görmek Istıfa etmek , Rüyada Istıfa etmek görmek Mukaddes kitaplar , Rüyada Mukaddes kitaplar görmek Ebe , Rüyada Ebe görmek Kılım , Rüyada Kılım görmek Kavuşmak , Rüyada Kavuşmak görmek Lastik top , Rüyada Lastik top görmek Ok , Rüyada Ok görmek Söz kesme , Rüyada Söz kesme görmek Bulmaca , Rüyada Bulmaca görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek