Müsabaka , Rüyada Müsabaka görmek


Bakınız; Yarışma.Müsabaka kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Müsabaka görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İskambil kağıdı , Rüyada İskambil kağıdı görmek Muhasebeci , Rüyada Muhasebeci görmek Koparmak , Rüyada Koparmak görmek Kırkmak , Rüyada Kırkmak görmek Motor , Rüyada Motor görmek Kozalak , Rüyada Kozalak görmek Sekmek , Rüyada Sekmek görmek Enfiye , Rüyada Enfiye görmek Hapislik , Rüyada Hapislik görmek Bere , Rüyada Bere görmek Parke , Rüyada Parke görmek Sert ve katı şey , Rüyada Sert ve katı şey görmek İktidarsızlık , Rüyada İktidarsızlık görmek El ile vurmak , Rüyada El ile vurmak görmek Sohbet , Rüyada Sohbet görmek Restoran , Rüyada Restoran görmek Sancak , Rüyada Sancak görmek Ölü üzerine ağlamak , Rüyada Ölü üzerine ağlamak görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek Dirilme , Rüyada Dirilme görmek Kırkımcı , Rüyada Kırkımcı görmek Eşya nakli , Rüyada Eşya nakli görmek Söz verme , Rüyada Söz verme görmek Raf , Rüyada Raf görmek Taş , Rüyada Taş görmek Süslenmek , Rüyada Süslenmek görmek Keçeci , Rüyada Keçeci görmek Pirzola , Rüyada Pirzola görmek Irz düşmanı , Rüyada Irz düşmanı görmek Kervansaray , Rüyada Kervansaray görmek Güler yüzlü , Rüyada Güler yüzlü görmek Fatiha , Rüyada Fatiha görmek Yuvarlanmak , Rüyada Yuvarlanmak görmek Jübile , Rüyada Jübile görmek Sure 012 Yusuf , Rüyada Sure 012 Yusuf görmek Üye , Rüyada Üye görmek Rica , Rüyada Rica görmek Rebiülevvel , Rüyada Rebiülevvel görmek Satirn , Rüyada Satirn görmek Çocuk bakıcısı , Rüyada Çocuk bakıcısı görmek Keçiboynuzu , Rüyada Keçiboynuzu görmek Çağla , Rüyada Çağla görmek Saka (su taşıyıcı) , Rüyada Saka (su taşıyıcı) görmek Sövüşmek , Rüyada Sövüşmek görmek Morarmak , Rüyada Morarmak görmek Çolak , Rüyada Çolak görmek Aşere-i mübeşşire , Rüyada Aşere-i mübeşşire görmek Tosbağa , Rüyada Tosbağa görmek Zıt şeyler , Rüyada Zıt şeyler görmek Sorguç(miğferi) , Rüyada Sorguç(miğferi) görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek