Müsabaka , Rüyada Müsabaka görmek


Bakınız; Yarışma.Müsabaka kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Müsabaka görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Hasta / hastalık , Rüyada Hasta / hastalık görmek Nikel , Rüyada Nikel görmek Ululuk , Rüyada Ululuk görmek Sıvacı , Rüyada Sıvacı görmek Vaat etmek , Rüyada Vaat etmek görmek Yokluk , Rüyada Yokluk görmek Oyluk , Rüyada Oyluk görmek Sembol , Rüyada Sembol görmek Bükmek , Rüyada Bükmek görmek Müzik aleti , Rüyada Müzik aleti görmek Şekerci , Rüyada Şekerci görmek Tansiyon , Rüyada Tansiyon görmek Isırmak , Rüyada Isırmak görmek Televizyon , Rüyada Televizyon görmek Siğil , Rüyada Siğil görmek Rezalet , Rüyada Rezalet görmek Zorbalık , Rüyada Zorbalık görmek Liman , Rüyada Liman görmek İşret etmek (alkol içmek) , Rüyada İşret etmek (alkol içmek) görmek Hızlı yürümek , Rüyada Hızlı yürümek görmek Izdırab , Rüyada Izdırab görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Fatura , Rüyada Fatura görmek Sağa sola bakmak , Rüyada Sağa sola bakmak görmek Böbrekler , Rüyada Böbrekler görmek Sermek , Rüyada Sermek görmek Saksafon , Rüyada Saksafon görmek Haşhaş , Rüyada Haşhaş görmek Gebelik , Rüyada Gebelik görmek Fıstık , Rüyada Fıstık görmek Kır , Rüyada Kır görmek Dinlemek ve işitmek , Rüyada Dinlemek ve işitmek görmek Ülker yıldızı , Rüyada Ülker yıldızı görmek Şarlatan , Rüyada Şarlatan görmek Hamsı yemek , Rüyada Hamsı yemek görmek Avrupa , Rüyada Avrupa görmek Atlas kumaş , Rüyada Atlas kumaş görmek Uyanık durmak , Rüyada Uyanık durmak görmek Koyun ve sığır bacağı , Rüyada Koyun ve sığır bacağı görmek Atkestanesi , Rüyada Atkestanesi görmek Hırs , Rüyada Hırs görmek Kanser , Rüyada Kanser görmek Eshab-ı kiram , Rüyada Eshab-ı kiram görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Battaniye , Rüyada Battaniye görmek Başarı , Rüyada Başarı görmek Sayaç , Rüyada Sayaç görmek Yorum , Rüyada Yorum görmek Kozalak , Rüyada Kozalak görmek Sandal , Rüyada Sandal görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek