Musallaêtaşı , Rüyada Musallaêtaşı görmek


Üzerine ölülerin konularak cenaze namazının kılındığı musalla taşını görmek uzak bir yere yolculuk yapmaya, borcun istenmesine, görevden alınmaya, mamur yerlerin harap olmasına; üzüntü, keder ve sıkıntıya, eşini boşamaya; Musalla taşı bazen ehli için valli yahut diğer yöneticiliklere, hapisten kurtulmaya, zorluktan sonra rahatlığa, borçları ödemeye, temizliğe özen göstermeye delalet eder.Musallaêtaşı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Musallaêtaşı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kadife , Rüyada Kadife görmek Öğretmen , Rüyada Öğretmen görmek Fare deliği , Rüyada Fare deliği görmek Tuzluk , Rüyada Tuzluk görmek Issız yer , Rüyada Issız yer görmek Sakız kabağı , Rüyada Sakız kabağı görmek İlahi varlıklar , Rüyada İlahi varlıklar görmek İmam , Rüyada İmam görmek Püre , Rüyada Püre görmek Suretıl enam , Rüyada Suretıl enam görmek Büyü , Rüyada Büyü görmek Ham meyve , Rüyada Ham meyve görmek Mına , Rüyada Mına görmek Nutuk , Rüyada Nutuk görmek Sure 014 İbrahim , Rüyada Sure 014 İbrahim görmek Armut , Rüyada Armut görmek Et yemek , Rüyada Et yemek görmek Sure 015 Hıcr , Rüyada Sure 015 Hıcr görmek Küçük günah , Rüyada Küçük günah görmek Gerdanlık , Rüyada Gerdanlık görmek El ile vurmak , Rüyada El ile vurmak görmek Elma ağacı , Rüyada Elma ağacı görmek Bezelye , Rüyada Bezelye görmek Hazine , Rüyada Hazine görmek Meddah , Rüyada Meddah görmek Sema , Rüyada Sema görmek Kahve / kahve fincanı , Rüyada Kahve / kahve fincanı görmek Büfe , Rüyada Büfe görmek İbrik , Rüyada İbrik görmek Armonik , Rüyada Armonik görmek Hurma satıcısı , Rüyada Hurma satıcısı görmek Çiroz , Rüyada Çiroz görmek Boğaz , Rüyada Boğaz görmek Bekar , Rüyada Bekar görmek Süt ve bal kabı , Rüyada Süt ve bal kabı görmek Parıltı , Rüyada Parıltı görmek Sofra , Rüyada Sofra görmek Mücellit , Rüyada Mücellit görmek Kılıç ucu , Rüyada Kılıç ucu görmek Sofra bezi , Rüyada Sofra bezi görmek Vücut ağrısı , Rüyada Vücut ağrısı görmek Şaban , Rüyada Şaban görmek Kokulu şeyler(ıtriyat) , Rüyada Kokulu şeyler(ıtriyat) görmek Rahmet etmek , Rüyada Rahmet etmek görmek Irz ve namus , Rüyada Irz ve namus görmek Sure 016 Nahl , Rüyada Sure 016 Nahl görmek Kırpık , Rüyada Kırpık görmek Kaybolmak , Rüyada Kaybolmak görmek Portakal , Rüyada Portakal görmek Sofa ve seki , Rüyada Sofa ve seki görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek