Müşteri yıldızı , Rüyada Müşteri yıldızı görmek


Bakınız; Jüpiter.Müşteri yıldızı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Müşteri yıldızı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sure 061 saf , Rüyada Sure 061 saf görmek Ata , Rüyada Ata görmek Hacerü'l esved , Rüyada Hacerü'l esved görmek Zindancı , Rüyada Zindancı görmek Kolan , Rüyada Kolan görmek Berıyye suresi , Rüyada Berıyye suresi görmek Jelatin , Rüyada Jelatin görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Bez , Rüyada Bez görmek Babayiğit , Rüyada Babayiğit görmek Mecusi Mezarlığı , Rüyada Mecusi Mezarlığı görmek Aslan , Rüyada Aslan görmek Kuru temizleyici , Rüyada Kuru temizleyici görmek Kask , Rüyada Kask görmek Kumandan , Rüyada Kumandan görmek Dolandırıcı , Rüyada Dolandırıcı görmek Boş yere bağırıp çağıran adam , Rüyada Boş yere bağırıp çağıran adam görmek Palancı , Rüyada Palancı görmek Yaban hayvanı , Rüyada Yaban hayvanı görmek Vahiy , Rüyada Vahiy görmek Gülsuyu / gülyağı , Rüyada Gülsuyu / gülyağı görmek Gaz , Rüyada Gaz görmek Lahana , Rüyada Lahana görmek Baraka , Rüyada Baraka görmek Gecikmek , Rüyada Gecikmek görmek Üflemek , Rüyada Üflemek görmek Yerelması , Rüyada Yerelması görmek Kepenk , Rüyada Kepenk görmek Melez at , Rüyada Melez at görmek İp / iplik , Rüyada İp / iplik görmek Melikin ispiyoncusu , Rüyada Melikin ispiyoncusu görmek Raca , Rüyada Raca görmek Kevser suresi , Rüyada Kevser suresi görmek Firavun , Rüyada Firavun görmek Kısalmak , Rüyada Kısalmak görmek Sıyrık , Rüyada Sıyrık görmek Kanal , Rüyada Kanal görmek Kervan , Rüyada Kervan görmek Yumruklamak , Rüyada Yumruklamak görmek Mahya , Rüyada Mahya görmek Sözünden dönmek , Rüyada Sözünden dönmek görmek Ocakçı , Rüyada Ocakçı görmek Pansuman , Rüyada Pansuman görmek Yaslanmak , Rüyada Yaslanmak görmek Sıfır , Rüyada Sıfır görmek Zehir , Rüyada Zehir görmek Ortak , Rüyada Ortak görmek Uskumru balığı , Rüyada Uskumru balığı görmek Yüz , Rüyada Yüz görmek Prens , Rüyada Prens görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek