Müşteri yıldızı , Rüyada Müşteri yıldızı görmek


Bakınız; Jüpiter.Müşteri yıldızı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Müşteri yıldızı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Buldozer , Rüyada Buldozer görmek Darağacı , Rüyada Darağacı görmek Udcu (udi) , Rüyada Udcu (udi) görmek Boncuk , Rüyada Boncuk görmek Tebbet suresi , Rüyada Tebbet suresi görmek Tekerlek , Rüyada Tekerlek görmek Taban , Rüyada Taban görmek Jambon , Rüyada Jambon görmek Donmak , Rüyada Donmak görmek Kayıp olan bir şey , Rüyada Kayıp olan bir şey görmek Şaka (nükte) , Rüyada Şaka (nükte) görmek Avrupa , Rüyada Avrupa görmek Saf suresi , Rüyada Saf suresi görmek Recep ayı , Rüyada Recep ayı görmek Küçük kurtlar , Rüyada Küçük kurtlar görmek Süt , Rüyada Süt görmek Maske , Rüyada Maske görmek Baldız , Rüyada Baldız görmek Kömür , Rüyada Kömür görmek Saray , Rüyada Saray görmek Yetişmek , Rüyada Yetişmek görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek Kumarhane , Rüyada Kumarhane görmek Halhal , Rüyada Halhal görmek Milli kıyafet , Rüyada Milli kıyafet görmek Tazı , Rüyada Tazı görmek Regaip , Rüyada Regaip görmek Demirci dükkanı , Rüyada Demirci dükkanı görmek Liman , Rüyada Liman görmek Döşemeci , Rüyada Döşemeci görmek Cesur olmak , Rüyada Cesur olmak görmek Pezevenklik etmek , Rüyada Pezevenklik etmek görmek Papatya , Rüyada Papatya görmek Göğe çıkmak , Rüyada Göğe çıkmak görmek Su terazisi , Rüyada Su terazisi görmek Pelikan , Rüyada Pelikan görmek Dirilme , Rüyada Dirilme görmek Sohbet , Rüyada Sohbet görmek Savaş , Rüyada Savaş görmek Güneş yağı , Rüyada Güneş yağı görmek Kano , Rüyada Kano görmek Kısa entari , Rüyada Kısa entari görmek Çobandeğneği , Rüyada Çobandeğneği görmek Yaprak , Rüyada Yaprak görmek Makyaj , Rüyada Makyaj görmek Serap , Rüyada Serap görmek Ney , Rüyada Ney görmek Suretıl tövbe , Rüyada Suretıl tövbe görmek Özürlü , Rüyada Özürlü görmek Fetih suresi , Rüyada Fetih suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek