Nağme , Rüyada Nağme görmek


Bakınız; Ezgi.Rüyada güzel sarkilar dinlemek, yasiniz ne olursa olsun eski hatiralarinizin canlanacagina delalet eder.Nağme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nağme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yemen taşı , Rüyada Yemen taşı görmek İsrafil (a.s.) , Rüyada İsrafil (a.s.) görmek Sure 050 Kaf , Rüyada Sure 050 Kaf görmek Sure 016 Nahl , Rüyada Sure 016 Nahl görmek Tül , Rüyada Tül görmek Sure 079 nazıat , Rüyada Sure 079 nazıat görmek Teleskop , Rüyada Teleskop görmek Hızır , Rüyada Hızır görmek Eski elbise , Rüyada Eski elbise görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Durak , Rüyada Durak görmek Def çalan , Rüyada Def çalan görmek Sarımsak , Rüyada Sarımsak görmek Isıtmak , Rüyada Isıtmak görmek Ev yapmak , Rüyada Ev yapmak görmek Dirsek , Rüyada Dirsek görmek Sure 068 nun , Rüyada Sure 068 nun görmek Kaburga kemiği , Rüyada Kaburga kemiği görmek Fakir ve iyi kimselere hizmet , Rüyada Fakir ve iyi kimselere hizmet görmek Tebessüm , Rüyada Tebessüm görmek Yağcı , Rüyada Yağcı görmek Hapis , Rüyada Hapis görmek Süzgeç , Rüyada Süzgeç görmek İşten çıkarma , Rüyada İşten çıkarma görmek Bit yumurtası , Rüyada Bit yumurtası görmek İçmek , Rüyada İçmek görmek Gizlenmek , Rüyada Gizlenmek görmek Çekinmekten men etmek , Rüyada Çekinmekten men etmek görmek Yüzüstü düşmek yahut dönmek , Rüyada Yüzüstü düşmek yahut dönmek görmek Muhasebeci , Rüyada Muhasebeci görmek Selvi , Rüyada Selvi görmek Teneşir , Rüyada Teneşir görmek Göze perde inmek , Rüyada Göze perde inmek görmek Dakika , Rüyada Dakika görmek Külahçı , Rüyada Külahçı görmek Dört büyük melek , Rüyada Dört büyük melek görmek Kirman , Rüyada Kirman görmek Dayı , Rüyada Dayı görmek Su dolabı , Rüyada Su dolabı görmek Lüle tası , Rüyada Lüle tası görmek Hindi , Rüyada Hindi görmek Ezan ve kamet , Rüyada Ezan ve kamet görmek Yeşillik / yeşil alan , Rüyada Yeşillik / yeşil alan görmek Ceviz , Rüyada Ceviz görmek Otlak , Rüyada Otlak görmek Uzamak , Rüyada Uzamak görmek Yusuf suresi , Rüyada Yusuf suresi görmek Çerçeve , Rüyada Çerçeve görmek Uyarmak , Rüyada Uyarmak görmek Huzeyl (r.a.) , Rüyada Huzeyl (r.a.) görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek