Nağme , Rüyada Nağme görmek


Bakınız; Ezgi.Rüyada güzel sarkilar dinlemek, yasiniz ne olursa olsun eski hatiralarinizin canlanacagina delalet eder.Nağme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nağme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Süpürmek , Rüyada Süpürmek görmek Efsane , Rüyada Efsane görmek Zorla almak , Rüyada Zorla almak görmek İnanç , Rüyada İnanç görmek Tarık suresi , Rüyada Tarık suresi görmek Bostan dolabı , Rüyada Bostan dolabı görmek Mahmıl , Rüyada Mahmıl görmek Narçiçeği , Rüyada Narçiçeği görmek Erik , Rüyada Erik görmek Sadaka , Rüyada Sadaka görmek Sakal başı , Rüyada Sakal başı görmek Rebıulevvel ayı , Rüyada Rebıulevvel ayı görmek Suretıl Yusuf , Rüyada Suretıl Yusuf görmek Uyanmak / uyandırmak , Rüyada Uyanmak / uyandırmak görmek Kabristan , Rüyada Kabristan görmek Ispanak , Rüyada Ispanak görmek İğ , Rüyada İğ görmek Bekar , Rüyada Bekar görmek Boğazlamak , Rüyada Boğazlamak görmek Uyku , Rüyada Uyku görmek Elma , Rüyada Elma görmek Sırpence , Rüyada Sırpence görmek Üzüm sıkmak , Rüyada Üzüm sıkmak görmek Ocakçı , Rüyada Ocakçı görmek Tek ayak sıçrayıp yürümek , Rüyada Tek ayak sıçrayıp yürümek görmek Şöhret , Rüyada Şöhret görmek Hıristiyan , Rüyada Hıristiyan görmek Kılıç torbası , Rüyada Kılıç torbası görmek Kaza , Rüyada Kaza görmek Tulum , Rüyada Tulum görmek Oyuncak bebek , Rüyada Oyuncak bebek görmek Ölçülü davranmak , Rüyada Ölçülü davranmak görmek Bileyici , Rüyada Bileyici görmek Sure 045 Casiye , Rüyada Sure 045 Casiye görmek Sure 020 Taha , Rüyada Sure 020 Taha görmek Kumbara , Rüyada Kumbara görmek Mantar , Rüyada Mantar görmek İyi , Rüyada İyi görmek Masaj , Rüyada Masaj görmek Hevenk , Rüyada Hevenk görmek Tırabzan: , Rüyada Tırabzan: görmek Çivi , Rüyada Çivi görmek Kiraz , Rüyada Kiraz görmek Kabız , Rüyada Kabız görmek Ev , Rüyada Ev görmek Paso , Rüyada Paso görmek Küçük sinek , Rüyada Küçük sinek görmek Secdei tilavet , Rüyada Secdei tilavet görmek Sokak , Rüyada Sokak görmek Çimdik , Rüyada Çimdik görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek