Naz , Rüyada Naz görmek


Rüyasında birisinin naz yaptığını gören kimse aldatılır.Naz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Naz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Ev , Rüyada Ev görmek Komidin , Rüyada Komidin görmek Mıskal , Rüyada Mıskal görmek Su kovası , Rüyada Su kovası görmek Sabah , Rüyada Sabah görmek Diz , Rüyada Diz görmek Kösele , Rüyada Kösele görmek Uyarmak , Rüyada Uyarmak görmek Çöp , Rüyada Çöp görmek Tamir / tamirci , Rüyada Tamir / tamirci görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Buldozer , Rüyada Buldozer görmek Öküz , Rüyada Öküz görmek Yıkanmak ve yıkamak , Rüyada Yıkanmak ve yıkamak görmek Kısrak , Rüyada Kısrak görmek Pasta , Rüyada Pasta görmek Uğultu , Rüyada Uğultu görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Jaluzi , Rüyada Jaluzi görmek Ders , Rüyada Ders görmek Ecnebi , Rüyada Ecnebi görmek Hayat kadını , Rüyada Hayat kadını görmek Balmumu , Rüyada Balmumu görmek Nikahı bozma , Rüyada Nikahı bozma görmek Yağ , Rüyada Yağ görmek Peygamberimizin halifeleri , Rüyada Peygamberimizin halifeleri görmek Eşkıya , Rüyada Eşkıya görmek Tevrat , Rüyada Tevrat görmek Çayır , Rüyada Çayır görmek Çatlamak , Rüyada Çatlamak görmek Yafta , Rüyada Yafta görmek Yüzleşmek , Rüyada Yüzleşmek görmek Faiz , Rüyada Faiz görmek Talak ile boşadığı eşine dönmek , Rüyada Talak ile boşadığı eşine dönmek görmek Emmek , Rüyada Emmek görmek Yeşil ot , Rüyada Yeşil ot görmek Oyluk , Rüyada Oyluk görmek Eziyet , Rüyada Eziyet görmek Hükümlü , Rüyada Hükümlü görmek Yemin , Rüyada Yemin görmek Tıkamak , Rüyada Tıkamak görmek Direk , Rüyada Direk görmek Gusletmek , Rüyada Gusletmek görmek Müzik aletleri , Rüyada Müzik aletleri görmek Borç ödemek , Rüyada Borç ödemek görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Nafaka , Rüyada Nafaka görmek Koğuş , Rüyada Koğuş görmek Üst kat , Rüyada Üst kat görmek Seslenmek , Rüyada Seslenmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek