Nida , Rüyada Nida görmek


Rüyada gaipten bir nida, bir ses isitmek, hayirli degildir. Bu, Cenab-i Hakk (CC) tarafindan sizi dogru yola çagiran bir uyaridir.Nida kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nida görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Isırmak , Rüyada Isırmak görmek Yalan , Rüyada Yalan görmek Nane , Rüyada Nane görmek Cerrah , Rüyada Cerrah görmek Buhurdan , Rüyada Buhurdan görmek Cesur olmak , Rüyada Cesur olmak görmek Işık , Rüyada Işık görmek Suretıl ıhlas , Rüyada Suretıl ıhlas görmek Kurkcu , Rüyada Kurkcu görmek Mızrağın ucundaki demir , Rüyada Mızrağın ucundaki demir görmek Budak , Rüyada Budak görmek Sure 098 berıyye , Rüyada Sure 098 berıyye görmek Örtünmek , Rüyada Örtünmek görmek Kuma , Rüyada Kuma görmek Dayanmak , Rüyada Dayanmak görmek Kara , Rüyada Kara görmek Ceylan , Rüyada Ceylan görmek Suibriği , Rüyada Suibriği görmek Yaralanmak , Rüyada Yaralanmak görmek Minare kandili , Rüyada Minare kandili görmek Eşik , Rüyada Eşik görmek Çocuk düşürmek , Rüyada Çocuk düşürmek görmek Kumru , Rüyada Kumru görmek Narçiçeği , Rüyada Narçiçeği görmek Kalça , Rüyada Kalça görmek Arpa ekmeği , Rüyada Arpa ekmeği görmek Muhtar , Rüyada Muhtar görmek Yumruklamak , Rüyada Yumruklamak görmek Mekik , Rüyada Mekik görmek Mendil , Rüyada Mendil görmek Menenjit , Rüyada Menenjit görmek Fıtır sadakası , Rüyada Fıtır sadakası görmek Daire , Rüyada Daire görmek Kabızlık , Rüyada Kabızlık görmek Tellal , Rüyada Tellal görmek Kesilmiş bir şey , Rüyada Kesilmiş bir şey görmek Keçeci , Rüyada Keçeci görmek Beyazlatıcı , Rüyada Beyazlatıcı görmek Nefis , Rüyada Nefis görmek Ev yapmak , Rüyada Ev yapmak görmek Kaba-saba , Rüyada Kaba-saba görmek Takip , Rüyada Takip görmek Maun suresi , Rüyada Maun suresi görmek Uğur , Rüyada Uğur görmek Bağ ve Bahçe bekçisi , Rüyada Bağ ve Bahçe bekçisi görmek Yular sapı , Rüyada Yular sapı görmek Bahçe , Rüyada Bahçe görmek Yüzmek , Rüyada Yüzmek görmek Fesleğen , Rüyada Fesleğen görmek Vakfe , Rüyada Vakfe görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek