Nida , Rüyada Nida görmek


Rüyada gaipten bir nida, bir ses isitmek, hayirli degildir. Bu, Cenab-i Hakk (CC) tarafindan sizi dogru yola çagiran bir uyaridir.Nida kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nida görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Palmiye ağacı , Rüyada Palmiye ağacı görmek Makineli tüfek , Rüyada Makineli tüfek görmek Kakül , Rüyada Kakül görmek Bahse girmek , Rüyada Bahse girmek görmek Hesap pusulası , Rüyada Hesap pusulası görmek Secdei tilavet , Rüyada Secdei tilavet görmek Saten , Rüyada Saten görmek Boyun , Rüyada Boyun görmek Hayvan uzuvları görmek , Rüyada Hayvan uzuvları görmek görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Kara / kara parçası , Rüyada Kara / kara parçası görmek Sure 024 nur , Rüyada Sure 024 nur görmek Kuru üzüm , Rüyada Kuru üzüm görmek Taşlamak , Rüyada Taşlamak görmek Pul , Rüyada Pul görmek Nefes darlığı , Rüyada Nefes darlığı görmek Patavatsızlık , Rüyada Patavatsızlık görmek Komiser , Rüyada Komiser görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Tava kebap , Rüyada Tava kebap görmek Yere batmak , Rüyada Yere batmak görmek Sakı , Rüyada Sakı görmek Suretıl ala , Rüyada Suretıl ala görmek Çıkrık , Rüyada Çıkrık görmek Kasa , Rüyada Kasa görmek Kocgen kuşu , Rüyada Kocgen kuşu görmek Kök , Rüyada Kök görmek Beyazlatıcı , Rüyada Beyazlatıcı görmek Karga , Rüyada Karga görmek Arıkovanı , Rüyada Arıkovanı görmek Kaval , Rüyada Kaval görmek Beyaz , Rüyada Beyaz görmek Yaldırık yıldızı , Rüyada Yaldırık yıldızı görmek Hecın devesi , Rüyada Hecın devesi görmek Sure 018 kehf , Rüyada Sure 018 kehf görmek Vitir namazı , Rüyada Vitir namazı görmek Sulh olmak , Rüyada Sulh olmak görmek Mağlup olmak , Rüyada Mağlup olmak görmek Sahra , Rüyada Sahra görmek Yavru , Rüyada Yavru görmek Dirsek , Rüyada Dirsek görmek Mozaik , Rüyada Mozaik görmek Armağan , Rüyada Armağan görmek Filiz , Rüyada Filiz görmek Lisans , Rüyada Lisans görmek Dinleme , Rüyada Dinleme görmek Dümbelek , Rüyada Dümbelek görmek Cop , Rüyada Cop görmek Kızılcık , Rüyada Kızılcık görmek Titremek , Rüyada Titremek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek