Nöbet beklemek , Rüyada Nöbet beklemek görmek


Rüyada, düsmanin gelecegi yerlerde nöbet beklemek ibadette devama ve Allah'in emirlerini yerine getirmeye, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, Allah Teala Hazretleri'nden korkmaya isarettir. Bir kimse rüyada kendisini nöbet bekledigini yahut cihata çiktigini görse, o kimse hayirli ve dogru yola tabi olur.Nöbet beklemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nöbet beklemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Zayıflık , Rüyada Zayıflık görmek Kadının tenasül uzvu , Rüyada Kadının tenasül uzvu görmek Sayı , Rüyada Sayı görmek Yaba , Rüyada Yaba görmek Saç , Rüyada Saç görmek Yürümek , Rüyada Yürümek görmek Borç senedi , Rüyada Borç senedi görmek Derisini yüzmek , Rüyada Derisini yüzmek görmek Pamukçu , Rüyada Pamukçu görmek Operatör , Rüyada Operatör görmek Kelle , Rüyada Kelle görmek Kulak , Rüyada Kulak görmek Salı , Rüyada Salı görmek Diz , Rüyada Diz görmek Zücaciyeci , Rüyada Zücaciyeci görmek Suretıl saffat , Rüyada Suretıl saffat görmek Röntgen , Rüyada Röntgen görmek Sure 027 neml , Rüyada Sure 027 neml görmek Manda , Rüyada Manda görmek Güzel kokulu bitki , Rüyada Güzel kokulu bitki görmek Döşeme / döşemek , Rüyada Döşeme / döşemek görmek Fişeklik ve cephanelik , Rüyada Fişeklik ve cephanelik görmek Gonca , Rüyada Gonca görmek Merih gezegeni , Rüyada Merih gezegeni görmek Çerez , Rüyada Çerez görmek Kepçe , Rüyada Kepçe görmek İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) , Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek Cinayet , Rüyada Cinayet görmek Doğan , Rüyada Doğan görmek Sure 033 Ahzab , Rüyada Sure 033 Ahzab görmek Kıncı , Rüyada Kıncı görmek Kayısı ağacı , Rüyada Kayısı ağacı görmek Numara , Rüyada Numara görmek Giysi , Rüyada Giysi görmek İnfilak , Rüyada İnfilak görmek Değirmen , Rüyada Değirmen görmek Kuru üzüm , Rüyada Kuru üzüm görmek Saraç , Rüyada Saraç görmek Nazar , Rüyada Nazar görmek Çalpara , Rüyada Çalpara görmek Armut ağacı , Rüyada Armut ağacı görmek İdam , Rüyada İdam görmek Çakal , Rüyada Çakal görmek Meyve sıkacağı , Rüyada Meyve sıkacağı görmek İftira , Rüyada İftira görmek Hüdhüd kuşu , Rüyada Hüdhüd kuşu görmek Ufuk , Rüyada Ufuk görmek Tarhana , Rüyada Tarhana görmek Maaş , Rüyada Maaş görmek Islanma ve ıslaklık , Rüyada Islanma ve ıslaklık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek