Nöbet beklemek , Rüyada Nöbet beklemek görmek


Rüyada, düsmanin gelecegi yerlerde nöbet beklemek ibadette devama ve Allah'in emirlerini yerine getirmeye, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, Allah Teala Hazretleri'nden korkmaya isarettir. Bir kimse rüyada kendisini nöbet bekledigini yahut cihata çiktigini görse, o kimse hayirli ve dogru yola tabi olur.Nöbet beklemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nöbet beklemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Dönmek , Rüyada Dönmek görmek Zaferan , Rüyada Zaferan görmek Emek , Rüyada Emek görmek Kısas yapmak , Rüyada Kısas yapmak görmek Fayans , Rüyada Fayans görmek Cirit değneği , Rüyada Cirit değneği görmek Zıt şeyler , Rüyada Zıt şeyler görmek Suretıl ınsıkak , Rüyada Suretıl ınsıkak görmek Bayılmak , Rüyada Bayılmak görmek Peygamberler , Rüyada Peygamberler görmek Cips , Rüyada Cips görmek Kayalık , Rüyada Kayalık görmek Kevser , Rüyada Kevser görmek Bağlılık andı , Rüyada Bağlılık andı görmek Laterna , Rüyada Laterna görmek Koleksiyon , Rüyada Koleksiyon görmek Denk , Rüyada Denk görmek Hırka , Rüyada Hırka görmek Üşenmek , Rüyada Üşenmek görmek Boynu vurulmak , Rüyada Boynu vurulmak görmek Yıkmak , Rüyada Yıkmak görmek Kızartılmış balık satıcısı , Rüyada Kızartılmış balık satıcısı görmek Garson , Rüyada Garson görmek Mücevher , Rüyada Mücevher görmek Örgü örmek , Rüyada Örgü örmek görmek Kelleci , Rüyada Kelleci görmek Süzgeç , Rüyada Süzgeç görmek İndifa (patlama) , Rüyada İndifa (patlama) görmek Çikolata yemek , Rüyada Çikolata yemek görmek Temizlik , Rüyada Temizlik görmek Pala , Rüyada Pala görmek Secde , Rüyada Secde görmek Porsuk , Rüyada Porsuk görmek Nar ağacı , Rüyada Nar ağacı görmek Cellat , Rüyada Cellat görmek Zahmet , Rüyada Zahmet görmek Hile , Rüyada Hile görmek Hoplamak , Rüyada Hoplamak görmek Nalca , Rüyada Nalca görmek Konuşmacı , Rüyada Konuşmacı görmek Banyo yapmak , Rüyada Banyo yapmak görmek Elişi , Rüyada Elişi görmek Sallanan sandalye , Rüyada Sallanan sandalye görmek Savunmak , Rüyada Savunmak görmek Kaos , Rüyada Kaos görmek Cömertlik , Rüyada Cömertlik görmek Saçma , Rüyada Saçma görmek Üryanı eriği , Rüyada Üryanı eriği görmek Atlamak , Rüyada Atlamak görmek İşkembe , Rüyada İşkembe görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek