Nükte , Rüyada Nükte görmek


Rüyada nükteli sözler dinlemek veya söylemek, hayirli haber alacagina delalet eder. Rüyada bir arkadasinizin anlattigi fikra ve yaptigi nüktelerle eglenip güldügünüzü görmek, arkanizdan dedikodu yapildigina ve sizi bir kaç dostunuzun çekistirdiklerine ve hatta kuyunuzu kazdiklarina isarettir.Nükte kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nükte görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çıkmaz sokak , Rüyada Çıkmaz sokak görmek Havra , Rüyada Havra görmek Ateş koru , Rüyada Ateş koru görmek Yağlayıcı , Rüyada Yağlayıcı görmek Rençper , Rüyada Rençper görmek Tosbağa , Rüyada Tosbağa görmek Meryem ana , Rüyada Meryem ana görmek Çapkınlık , Rüyada Çapkınlık görmek Lahavle çekmek , Rüyada Lahavle çekmek görmek Boğa , Rüyada Boğa görmek Çırak , Rüyada Çırak görmek Sebzeli yer , Rüyada Sebzeli yer görmek Kırmak ve kırılmak , Rüyada Kırmak ve kırılmak görmek Flört etmek , Rüyada Flört etmek görmek Münazaa , Rüyada Münazaa görmek Yaver , Rüyada Yaver görmek Sure 052 tur , Rüyada Sure 052 tur görmek Fildişi , Rüyada Fildişi görmek Bamteli , Rüyada Bamteli görmek Azat , Rüyada Azat görmek Çöğen , Rüyada Çöğen görmek Öd , Rüyada Öd görmek Yer , Rüyada Yer görmek Yer yarılması , Rüyada Yer yarılması görmek Teşekkür , Rüyada Teşekkür görmek Kürek kemiği , Rüyada Kürek kemiği görmek Suretıl tebbet , Rüyada Suretıl tebbet görmek Pastırma , Rüyada Pastırma görmek Ferahlık , Rüyada Ferahlık görmek Kutu , Rüyada Kutu görmek Nişadır , Rüyada Nişadır görmek Şampanya , Rüyada Şampanya görmek Örs , Rüyada Örs görmek Hizmet etmek , Rüyada Hizmet etmek görmek Oyuncak bebek , Rüyada Oyuncak bebek görmek Azar , Rüyada Azar görmek Sure 011 Hud , Rüyada Sure 011 Hud görmek Makam , Rüyada Makam görmek Satranç piyade / piyon , Rüyada Satranç piyade / piyon görmek El çırpmak , Rüyada El çırpmak görmek Zangoç , Rüyada Zangoç görmek Gelin sisleyen , Rüyada Gelin sisleyen görmek Seker , Rüyada Seker görmek Görüşmek , Rüyada Görüşmek görmek Boks , Rüyada Boks görmek İplikçi , Rüyada İplikçi görmek Astronot , Rüyada Astronot görmek Dağıtmak , Rüyada Dağıtmak görmek Ekin biçmek , Rüyada Ekin biçmek görmek Böbürlenmek , Rüyada Böbürlenmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek