Of demek , Rüyada Of demek görmek


Bir kimse, rüyasinda "öf" dedigim görse ana ve babasina asi olur. Nitekim Kur'an-i Kerim'de "... Onlara öf (bile) deme, onlari azarlama" (isra suresi, a.23) buyurulmaktadir.Of demek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Of demek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Veli , Rüyada Veli görmek Sayfa , Rüyada Sayfa görmek Atıcılık , Rüyada Atıcılık görmek Et parçalayıcı , Rüyada Et parçalayıcı görmek Yas (üzüntü) , Rüyada Yas (üzüntü) görmek Yelkovan , Rüyada Yelkovan görmek Kuru temizleyici , Rüyada Kuru temizleyici görmek Musalla tası , Rüyada Musalla tası görmek Tas , Rüyada Tas görmek Kötürüm , Rüyada Kötürüm görmek Hayız (kadınlarda adet) , Rüyada Hayız (kadınlarda adet) görmek Levh-i mahfuz , Rüyada Levh-i mahfuz görmek Koltuk altı kokusu , Rüyada Koltuk altı kokusu görmek Arkadan gitmek , Rüyada Arkadan gitmek görmek Su arkı , Rüyada Su arkı görmek Bakan , Rüyada Bakan görmek Kalafat , Rüyada Kalafat görmek Baras , Rüyada Baras görmek Sahte , Rüyada Sahte görmek Münazaa , Rüyada Münazaa görmek Patlıcan , Rüyada Patlıcan görmek Urgan , Rüyada Urgan görmek Yatakhane , Rüyada Yatakhane görmek Eğer , Rüyada Eğer görmek Çığlık , Rüyada Çığlık görmek Pala , Rüyada Pala görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Makine , Rüyada Makine görmek Göz ağrısı , Rüyada Göz ağrısı görmek Soğan , Rüyada Soğan görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Püre , Rüyada Püre görmek Besmele-ı şerife , Rüyada Besmele-ı şerife görmek Patika , Rüyada Patika görmek Kask , Rüyada Kask görmek Suretıl kaf , Rüyada Suretıl kaf görmek Bağ , Rüyada Bağ görmek Horlamak , Rüyada Horlamak görmek Şeftali , Rüyada Şeftali görmek Piç , Rüyada Piç görmek Şadırvan , Rüyada Şadırvan görmek Düğme , Rüyada Düğme görmek Olculu hareket etmek , Rüyada Olculu hareket etmek görmek Hokka , Rüyada Hokka görmek Gıdıklamak , Rüyada Gıdıklamak görmek Sakız kabağı , Rüyada Sakız kabağı görmek Kara / kara parçası , Rüyada Kara / kara parçası görmek Yanardağ , Rüyada Yanardağ görmek Cimri , Rüyada Cimri görmek Baldız , Rüyada Baldız görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek