Örtmek / örtünmek , Rüyada Örtmek / örtünmek görmek


: Bir şeyi örmek onu gizlemeye, Kendisinde hayır ve iyilik bulunan şeyleri örtmek bencilliğe ve cimriliğe, kölü ve çirkin şeyleri örtmek hayır ve iyiliğe; Elbise veya örtünmeye elverişli bir şeyle örtündüğünü görmek yaşama sevinci ve rızık talebindeki azim ve sebata, esenlik ve yüksek makamlara delalet eder.Örtmek / örtünmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Örtmek / örtünmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Satmak ve satın alınmak , Rüyada Satmak ve satın alınmak görmek Keçi kılı , Rüyada Keçi kılı görmek Bilezik , Rüyada Bilezik görmek Tatarcık , Rüyada Tatarcık görmek Nakış / nakışçı , Rüyada Nakış / nakışçı görmek Revü , Rüyada Revü görmek Odun baltası , Rüyada Odun baltası görmek Sıva , Rüyada Sıva görmek Yiğitlik , Rüyada Yiğitlik görmek İtikatsızlık , Rüyada İtikatsızlık görmek Seker , Rüyada Seker görmek Taş ocağı , Rüyada Taş ocağı görmek Üvez , Rüyada Üvez görmek Komidin , Rüyada Komidin görmek Nişan almak , Rüyada Nişan almak görmek Eskici , Rüyada Eskici görmek Sure 022 hac , Rüyada Sure 022 hac görmek Aşçı , Rüyada Aşçı görmek Önlem , Rüyada Önlem görmek Arı , Rüyada Arı görmek Kasket , Rüyada Kasket görmek Zırhlı savaş gemisi , Rüyada Zırhlı savaş gemisi görmek Merak , Rüyada Merak görmek Kapuska , Rüyada Kapuska görmek Yolda zahmet veren şeyleri kaldırmak , Rüyada Yolda zahmet veren şeyleri kaldırmak görmek İnat etmek , Rüyada İnat etmek görmek Hamile , Rüyada Hamile görmek Ismarlamak , Rüyada Ismarlamak görmek Çay (dere) , Rüyada Çay (dere) görmek Manda , Rüyada Manda görmek Karınca , Rüyada Karınca görmek Mini etek , Rüyada Mini etek görmek Çil , Rüyada Çil görmek Otel / motel , Rüyada Otel / motel görmek Tava, tencere , Rüyada Tava, tencere görmek Kürdan , Rüyada Kürdan görmek Dil çiçeği , Rüyada Dil çiçeği görmek Gasil hane , Rüyada Gasil hane görmek Girişim , Rüyada Girişim görmek Pazar , Rüyada Pazar görmek Zahmet , Rüyada Zahmet görmek Pardösü , Rüyada Pardösü görmek Rulet , Rüyada Rulet görmek Çayırlık çimenlik , Rüyada Çayırlık çimenlik görmek Veda , Rüyada Veda görmek Reyhan , Rüyada Reyhan görmek Kukla , Rüyada Kukla görmek Revani , Rüyada Revani görmek Borsa , Rüyada Borsa görmek Külhanbeyi , Rüyada Külhanbeyi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek