Osurmak , Rüyada Osurmak görmek


Bakınız; Yellenmek.Osurmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Osurmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Meş'ar'il haram , Rüyada Meş'ar'il haram görmek Kapak , Rüyada Kapak görmek Husyeler , Rüyada Husyeler görmek Meni ve mezi , Rüyada Meni ve mezi görmek Müşteri yıldızı , Rüyada Müşteri yıldızı görmek Soğukkanlı , Rüyada Soğukkanlı görmek Şafak vakti , Rüyada Şafak vakti görmek Kefen , Rüyada Kefen görmek Yaltaklanmak , Rüyada Yaltaklanmak görmek Geçmiş , Rüyada Geçmiş görmek Pazarlık , Rüyada Pazarlık görmek Teleskop , Rüyada Teleskop görmek Kertenkele , Rüyada Kertenkele görmek Halhal (ayak bileziği) , Rüyada Halhal (ayak bileziği) görmek Öşür , Rüyada Öşür görmek Kovmak , Rüyada Kovmak görmek Ödenek , Rüyada Ödenek görmek Yargıç , Rüyada Yargıç görmek Yer / yeryüzü , Rüyada Yer / yeryüzü görmek Gam , Rüyada Gam görmek Suretıl beled , Rüyada Suretıl beled görmek Laterna , Rüyada Laterna görmek Losyon , Rüyada Losyon görmek Zilkade , Rüyada Zilkade görmek Taka , Rüyada Taka görmek Hırka , Rüyada Hırka görmek Murselat suresi , Rüyada Murselat suresi görmek Kızartılmış balık satıcısı , Rüyada Kızartılmış balık satıcısı görmek Iskalamak , Rüyada Iskalamak görmek Meşaleci , Rüyada Meşaleci görmek Kıyamet suresi , Rüyada Kıyamet suresi görmek Yaygara , Rüyada Yaygara görmek Leş , Rüyada Leş görmek Kıyamet günü , Rüyada Kıyamet günü görmek Rehber , Rüyada Rehber görmek Harita , Rüyada Harita görmek Cima , Rüyada Cima görmek Kıyı , Rüyada Kıyı görmek Biracı , Rüyada Biracı görmek Hizmetçi , Rüyada Hizmetçi görmek Şaka (nükte) , Rüyada Şaka (nükte) görmek Okyanus , Rüyada Okyanus görmek Gaz çıkarmak , Rüyada Gaz çıkarmak görmek Asil kimse , Rüyada Asil kimse görmek Yabancı , Rüyada Yabancı görmek Kıyamet , Rüyada Kıyamet görmek Suretıl tekasur , Rüyada Suretıl tekasur görmek Helalından kazanmak , Rüyada Helalından kazanmak görmek Tipi , Rüyada Tipi görmek Mushaf-ı şerif , Rüyada Mushaf-ı şerif görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek