Osurmak , Rüyada Osurmak görmek


Bakınız; Yellenmek.Osurmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Osurmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İntihar etmek , Rüyada İntihar etmek görmek Kumaş , Rüyada Kumaş görmek Tank , Rüyada Tank görmek Platin , Rüyada Platin görmek Suyunu çıkarmak , Rüyada Suyunu çıkarmak görmek Gaf , Rüyada Gaf görmek Bisküvi , Rüyada Bisküvi görmek Dövmek , Rüyada Dövmek görmek Suretıl ahzap , Rüyada Suretıl ahzap görmek Bıldırcın kuşu , Rüyada Bıldırcın kuşu görmek Zaçyağı , Rüyada Zaçyağı görmek Ebucehil karpuzu , Rüyada Ebucehil karpuzu görmek İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek , Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek Jilet , Rüyada Jilet görmek Dolma kalem , Rüyada Dolma kalem görmek Bukle , Rüyada Bukle görmek Musluk , Rüyada Musluk görmek Parke , Rüyada Parke görmek Gök cismi , Rüyada Gök cismi görmek Nikel , Rüyada Nikel görmek Sabah vakti , Rüyada Sabah vakti görmek Samur , Rüyada Samur görmek Lavanta çiçeği , Rüyada Lavanta çiçeği görmek Dişçi , Rüyada Dişçi görmek Öfke , Rüyada Öfke görmek Jambon , Rüyada Jambon görmek Ebegümeci , Rüyada Ebegümeci görmek Kaktüs , Rüyada Kaktüs görmek Kuruş , Rüyada Kuruş görmek Fenalık , Rüyada Fenalık görmek İlaç , Rüyada İlaç görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Cin çarpması , Rüyada Cin çarpması görmek Dağlamak , Rüyada Dağlamak görmek Çıplaklık , Rüyada Çıplaklık görmek Vermut , Rüyada Vermut görmek Oyuk , Rüyada Oyuk görmek Müşteri (Jüpiter) yıldızı , Rüyada Müşteri (Jüpiter) yıldızı görmek Kambur , Rüyada Kambur görmek İlkbahar , Rüyada İlkbahar görmek Han , Rüyada Han görmek Onay , Rüyada Onay görmek Bowling , Rüyada Bowling görmek Balya sıkıcı , Rüyada Balya sıkıcı görmek Dağ keçisi , Rüyada Dağ keçisi görmek Küçük sinek , Rüyada Küçük sinek görmek Avrupa , Rüyada Avrupa görmek Hud (a.s.) , Rüyada Hud (a.s.) görmek Saman , Rüyada Saman görmek Suretıl felak , Rüyada Suretıl felak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek