Övünmek , Rüyada Övünmek görmek


Bakınız: Övmek / Övünmek.Rüyada övünmek, mala, rizka, nimetin artmasina, elinin ve dilinin her tarata kavusmasina isarettir.Övünmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Övünmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Haç (salib, istavroz) , Rüyada Haç (salib, istavroz) görmek Suretıl bakara , Rüyada Suretıl bakara görmek Un elemek , Rüyada Un elemek görmek İstilam , Rüyada İstilam görmek Buhar makinesi , Rüyada Buhar makinesi görmek Otelci , Rüyada Otelci görmek Tozcuk , Rüyada Tozcuk görmek Suretıl kevser , Rüyada Suretıl kevser görmek Fussılet suresi , Rüyada Fussılet suresi görmek Havlama , Rüyada Havlama görmek Kavun çekirdeği , Rüyada Kavun çekirdeği görmek Semaver , Rüyada Semaver görmek Meyhane , Rüyada Meyhane görmek Döşemeci , Rüyada Döşemeci görmek Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) , Rüyada Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) görmek Bulgur , Rüyada Bulgur görmek Biat etmek , Rüyada Biat etmek görmek Şaheser , Rüyada Şaheser görmek Özgürlük , Rüyada Özgürlük görmek Çiş damlaları , Rüyada Çiş damlaları görmek Suretıl sura , Rüyada Suretıl sura görmek Uyku , Rüyada Uyku görmek Tavsan otu , Rüyada Tavsan otu görmek İştah , Rüyada İştah görmek Lehim , Rüyada Lehim görmek Santral , Rüyada Santral görmek Sure 091 sems , Rüyada Sure 091 sems görmek Şarap mahzeni , Rüyada Şarap mahzeni görmek Suretıl felak , Rüyada Suretıl felak görmek Meşrubat , Rüyada Meşrubat görmek Testere , Rüyada Testere görmek Görümce , Rüyada Görümce görmek Çağla , Rüyada Çağla görmek Suç , Rüyada Suç görmek Yeşil ot , Rüyada Yeşil ot görmek İlahi söylemek , Rüyada İlahi söylemek görmek Losyon , Rüyada Losyon görmek Kafir , Rüyada Kafir görmek Dil çiçeği , Rüyada Dil çiçeği görmek Saçak , Rüyada Saçak görmek İğne vurulmak , Rüyada İğne vurulmak görmek Yük arabası , Rüyada Yük arabası görmek Destan okuyucu , Rüyada Destan okuyucu görmek Kumbara , Rüyada Kumbara görmek Sperma , Rüyada Sperma görmek Gazyağı , Rüyada Gazyağı görmek Kene , Rüyada Kene görmek Haram bir şey , Rüyada Haram bir şey görmek Dehliz , Rüyada Dehliz görmek Kükremek , Rüyada Kükremek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek