Paça temizleyicisi , Rüyada Paça temizleyicisi görmek


Rüyada paça temizleyiciyi görmek, ösür sahibine, tarak satmaya, hazan da vergi memuruna, bazan yetim malini zulmen yiyen kimseye, hazan da siddet ve zahmeti gideren kimseye delalet eder.Paça temizleyicisi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Paça temizleyicisi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sümbül koku , Rüyada Sümbül koku görmek Boz , Rüyada Boz görmek Yara , Rüyada Yara görmek Vizite , Rüyada Vizite görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Mecnun , Rüyada Mecnun görmek Vitamin , Rüyada Vitamin görmek Ekin (buğday) , Rüyada Ekin (buğday) görmek Tahsildar , Rüyada Tahsildar görmek Lise , Rüyada Lise görmek Şifre , Rüyada Şifre görmek Aşırılık , Rüyada Aşırılık görmek Jurnal , Rüyada Jurnal görmek Ondüle , Rüyada Ondüle görmek Sure 058 mücadele , Rüyada Sure 058 mücadele görmek Politikacı , Rüyada Politikacı görmek Yönetici , Rüyada Yönetici görmek Kümes , Rüyada Kümes görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Çiy , Rüyada Çiy görmek Bando , Rüyada Bando görmek Hırıltı , Rüyada Hırıltı görmek Duvar , Rüyada Duvar görmek Sel , Rüyada Sel görmek Komisyoncu , Rüyada Komisyoncu görmek Kaburga , Rüyada Kaburga görmek Sıcak / sıcaklık , Rüyada Sıcak / sıcaklık görmek Sure 090 beled , Rüyada Sure 090 beled görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Üstünlük , Rüyada Üstünlük görmek Makbuz , Rüyada Makbuz görmek İp eğirmek , Rüyada İp eğirmek görmek Yaygı , Rüyada Yaygı görmek Haykırmak , Rüyada Haykırmak görmek Kahraman , Rüyada Kahraman görmek İş düşünmek , Rüyada İş düşünmek görmek Hud suresi , Rüyada Hud suresi görmek İstifa etmek , Rüyada İstifa etmek görmek Pamuk fidanı , Rüyada Pamuk fidanı görmek İltifat , Rüyada İltifat görmek Zarf , Rüyada Zarf görmek Lut (a.s.) , Rüyada Lut (a.s.) görmek Makta , Rüyada Makta görmek Kahvehane , Rüyada Kahvehane görmek Makineli tüfek , Rüyada Makineli tüfek görmek Tartışma , Rüyada Tartışma görmek Sure 039 zumer , Rüyada Sure 039 zumer görmek İstinat etmek , Rüyada İstinat etmek görmek Balık , Rüyada Balık görmek Ladin , Rüyada Ladin görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek