Paten , Rüyada Paten görmek


Sonu gelmeyecek karışık tatsız, iştir.Paten kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Paten görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yıldızları gütmek , Rüyada Yıldızları gütmek görmek Merhamet , Rüyada Merhamet görmek Yasemin ağacı , Rüyada Yasemin ağacı görmek Eşek arısı , Rüyada Eşek arısı görmek Hesap , Rüyada Hesap görmek Turban , Rüyada Turban görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek Traktör , Rüyada Traktör görmek Vitray , Rüyada Vitray görmek Salamura , Rüyada Salamura görmek Suretıl zumer , Rüyada Suretıl zumer görmek İncir , Rüyada İncir görmek Uğurlamak , Rüyada Uğurlamak görmek Hücum etmek , Rüyada Hücum etmek görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Fatima (r.a.) , Rüyada Fatima (r.a.) görmek Atlet (iç çamaşırı) , Rüyada Atlet (iç çamaşırı) görmek Harita , Rüyada Harita görmek Uyarı , Rüyada Uyarı görmek Postacı , Rüyada Postacı görmek Ütü , Rüyada Ütü görmek Marsama , Rüyada Marsama görmek Parmak çıbanı , Rüyada Parmak çıbanı görmek Havva (a.s.) , Rüyada Havva (a.s.) görmek Tras , Rüyada Tras görmek Sure 035 fatır , Rüyada Sure 035 fatır görmek Girmek , Rüyada Girmek görmek Kolera , Rüyada Kolera görmek Mırıltı , Rüyada Mırıltı görmek Cemaziyel ahir ayı , Rüyada Cemaziyel ahir ayı görmek Yufka ekmek , Rüyada Yufka ekmek görmek Çaylak , Rüyada Çaylak görmek Pençe (ayakkabı) , Rüyada Pençe (ayakkabı) görmek Aydınlatma aleti , Rüyada Aydınlatma aleti görmek Uyuşmak , Rüyada Uyuşmak görmek Kırpık , Rüyada Kırpık görmek İfşa etmek , Rüyada İfşa etmek görmek Küçük günah , Rüyada Küçük günah görmek Keşkekçi , Rüyada Keşkekçi görmek Zindancı , Rüyada Zindancı görmek Nefret , Rüyada Nefret görmek Emanet , Rüyada Emanet görmek Zırhlı , Rüyada Zırhlı görmek Nur suresi , Rüyada Nur suresi görmek Yük , Rüyada Yük görmek Kucaklamak , Rüyada Kucaklamak görmek Kompartıman , Rüyada Kompartıman görmek Beyin , Rüyada Beyin görmek Şair , Rüyada Şair görmek Sure 109 kafırun , Rüyada Sure 109 kafırun görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek