Pişik , Rüyada Pişik görmek


Bir çocuğun veya insanın üzerindeki pişik, kısmettir.Pişik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Pişik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çarpmak , Rüyada Çarpmak görmek Hedef , Rüyada Hedef görmek Şerbet içmek , Rüyada Şerbet içmek görmek Kürek kemiği , Rüyada Kürek kemiği görmek Papağan , Rüyada Papağan görmek Sure 024 nur , Rüyada Sure 024 nur görmek Suretıl huccurat , Rüyada Suretıl huccurat görmek Dalkavuk , Rüyada Dalkavuk görmek Koy , Rüyada Koy görmek Natır , Rüyada Natır görmek Meme , Rüyada Meme görmek Tuz , Rüyada Tuz görmek Rakip , Rüyada Rakip görmek Feyezan , Rüyada Feyezan görmek Bekçi , Rüyada Bekçi görmek İyi / iyilik , Rüyada İyi / iyilik görmek Hurma satıcısı , Rüyada Hurma satıcısı görmek Belinden ikiye bölünmek , Rüyada Belinden ikiye bölünmek görmek Kartal , Rüyada Kartal görmek Gürgen ağacı , Rüyada Gürgen ağacı görmek Bere , Rüyada Bere görmek İstida (dilekçe) , Rüyada İstida (dilekçe) görmek Asabi , Rüyada Asabi görmek Kaşımak ve tırmalanmak , Rüyada Kaşımak ve tırmalanmak görmek Tavaf , Rüyada Tavaf görmek Hatım indirmek , Rüyada Hatım indirmek görmek Havuz , Rüyada Havuz görmek Yer / yeryüzü , Rüyada Yer / yeryüzü görmek Dolu (yağan) , Rüyada Dolu (yağan) görmek Mezar taşı , Rüyada Mezar taşı görmek Suretıl Yusuf , Rüyada Suretıl Yusuf görmek Gösteriş , Rüyada Gösteriş görmek Haliç , Rüyada Haliç görmek Badana , Rüyada Badana görmek Cenabet , Rüyada Cenabet görmek Toprak çanak , Rüyada Toprak çanak görmek Kamçı , Rüyada Kamçı görmek Harita , Rüyada Harita görmek Garnizon , Rüyada Garnizon görmek Postane , Rüyada Postane görmek Kefaret , Rüyada Kefaret görmek Koro , Rüyada Koro görmek Çıkmaz sokak , Rüyada Çıkmaz sokak görmek İhracat , Rüyada İhracat görmek Cömertlik , Rüyada Cömertlik görmek Çorak , Rüyada Çorak görmek Solucan , Rüyada Solucan görmek Flüt , Rüyada Flüt görmek Yapması gerekeni geciktirmek , Rüyada Yapması gerekeni geciktirmek görmek Taha suresi , Rüyada Taha suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek