Pişik , Rüyada Pişik görmek


Bir çocuğun veya insanın üzerindeki pişik, kısmettir.Pişik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Pişik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Huni , Rüyada Huni görmek Takunyacı , Rüyada Takunyacı görmek Gecelik , Rüyada Gecelik görmek Kabarcık , Rüyada Kabarcık görmek Beyyine suresi , Rüyada Beyyine suresi görmek Ürpermek , Rüyada Ürpermek görmek Mevlit , Rüyada Mevlit görmek Suretıl mearıc , Rüyada Suretıl mearıc görmek Yatılı okul , Rüyada Yatılı okul görmek Çam , Rüyada Çam görmek Bıyık , Rüyada Bıyık görmek Kızılboya , Rüyada Kızılboya görmek Darlık , Rüyada Darlık görmek Satranç , Rüyada Satranç görmek Müze , Rüyada Müze görmek Cünüplük , Rüyada Cünüplük görmek Zıt şeyler , Rüyada Zıt şeyler görmek Tecvit , Rüyada Tecvit görmek Kadınlar , Rüyada Kadınlar görmek Kır çiçeği , Rüyada Kır çiçeği görmek Dava , Rüyada Dava görmek İrmik helvası , Rüyada İrmik helvası görmek İkiye bölünmek , Rüyada İkiye bölünmek görmek Türbe ve mezarlık , Rüyada Türbe ve mezarlık görmek Uskumru balığı , Rüyada Uskumru balığı görmek Ömer (r.a.) , Rüyada Ömer (r.a.) görmek Suretıl yunus , Rüyada Suretıl yunus görmek Uncu , Rüyada Uncu görmek Sümüklü böcek , Rüyada Sümüklü böcek görmek İnbik , Rüyada İnbik görmek Çamaşır makinesi , Rüyada Çamaşır makinesi görmek Sanatoryum , Rüyada Sanatoryum görmek Zarar / ziyan , Rüyada Zarar / ziyan görmek Şerbet içmek , Rüyada Şerbet içmek görmek Çolak , Rüyada Çolak görmek Kırmızı at , Rüyada Kırmızı at görmek Esnemek , Rüyada Esnemek görmek Kötü zan , Rüyada Kötü zan görmek Bıkmak , Rüyada Bıkmak görmek Yoğurt kurusu , Rüyada Yoğurt kurusu görmek Kos , Rüyada Kos görmek Simitçi , Rüyada Simitçi görmek Manevra , Rüyada Manevra görmek Ferahlık , Rüyada Ferahlık görmek Kapak , Rüyada Kapak görmek Boks , Rüyada Boks görmek Şimşir , Rüyada Şimşir görmek Küfür , Rüyada Küfür görmek Maya , Rüyada Maya görmek Çift sürtmek , Rüyada Çift sürtmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek