Pörsüme , Rüyada Pörsüme görmek


Kısmetin değerini kaybetmiş olduğunu gösterir. Zarardır.Pörsüme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Pörsüme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çavuşkuşu , Rüyada Çavuşkuşu görmek Suçlunun boynuna vurulan demir halka , Rüyada Suçlunun boynuna vurulan demir halka görmek Doğru olan şey , Rüyada Doğru olan şey görmek Toygar kuşu , Rüyada Toygar kuşu görmek Ceza , Rüyada Ceza görmek Şaşılık , Rüyada Şaşılık görmek Heykel ve resim , Rüyada Heykel ve resim görmek Kırat , Rüyada Kırat görmek Suretıl tekfır , Rüyada Suretıl tekfır görmek Şehir / şehirli , Rüyada Şehir / şehirli görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Batmak , Rüyada Batmak görmek Kupa , Rüyada Kupa görmek Süs köpeği , Rüyada Süs köpeği görmek Göz kapamak , Rüyada Göz kapamak görmek Paça , Rüyada Paça görmek Bayılmak , Rüyada Bayılmak görmek Uyuşturucu , Rüyada Uyuşturucu görmek Ateş koru , Rüyada Ateş koru görmek Boğmak , Rüyada Boğmak görmek Deve kuşu , Rüyada Deve kuşu görmek Kıtlık , Rüyada Kıtlık görmek Bön , Rüyada Bön görmek Yolculuktan dönmek , Rüyada Yolculuktan dönmek görmek Suretıl rahman , Rüyada Suretıl rahman görmek Meleklerle görüşmek , Rüyada Meleklerle görüşmek görmek Oğlak , Rüyada Oğlak görmek Yazıcı , Rüyada Yazıcı görmek Çivit , Rüyada Çivit görmek Mizan , Rüyada Mizan görmek Kahkaha , Rüyada Kahkaha görmek Yakı otu , Rüyada Yakı otu görmek Fırıncı , Rüyada Fırıncı görmek Mahkeme katibi , Rüyada Mahkeme katibi görmek Makara , Rüyada Makara görmek Baharat , Rüyada Baharat görmek Dershane (sınıf) , Rüyada Dershane (sınıf) görmek Sürme , Rüyada Sürme görmek Kadife çiçeği , Rüyada Kadife çiçeği görmek İğneci , Rüyada İğneci görmek Ölü / ölüm , Rüyada Ölü / ölüm görmek Sure 040 gafır , Rüyada Sure 040 gafır görmek Tekne , Rüyada Tekne görmek Güzel koku , Rüyada Güzel koku görmek Keresteci , Rüyada Keresteci görmek Üşümek , Rüyada Üşümek görmek Korkaklık , Rüyada Korkaklık görmek Pislik , Rüyada Pislik görmek Beytullah , Rüyada Beytullah görmek Kandil , Rüyada Kandil görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek