Pörsüme , Rüyada Pörsüme görmek


Kısmetin değerini kaybetmiş olduğunu gösterir. Zarardır.Pörsüme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Pörsüme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Uyanık durmak , Rüyada Uyanık durmak görmek Şuara Suresi , Rüyada Şuara Suresi görmek İspirto , Rüyada İspirto görmek Issız yer , Rüyada Issız yer görmek Sübhanellah demek , Rüyada Sübhanellah demek görmek Pandispanya , Rüyada Pandispanya görmek Karışlamak , Rüyada Karışlamak görmek Saray , Rüyada Saray görmek İbadet , Rüyada İbadet görmek Şahın , Rüyada Şahın görmek Perde , Rüyada Perde görmek Mor , Rüyada Mor görmek Satranç fili , Rüyada Satranç fili görmek Koyun yüzücüsü , Rüyada Koyun yüzücüsü görmek Sure 110 nasr , Rüyada Sure 110 nasr görmek Çalışmak , Rüyada Çalışmak görmek Loca , Rüyada Loca görmek Müteahhit , Rüyada Müteahhit görmek Suretıl fecr , Rüyada Suretıl fecr görmek Fitne , Rüyada Fitne görmek Suretıl buruc , Rüyada Suretıl buruc görmek Eski , Rüyada Eski görmek Tarak / taranmak , Rüyada Tarak / taranmak görmek Yaltaklık , Rüyada Yaltaklık görmek Tıpa , Rüyada Tıpa görmek Çay , Rüyada Çay görmek Gülmek , Rüyada Gülmek görmek Sure 076 ınsan , Rüyada Sure 076 ınsan görmek Karpuz ve kavun , Rüyada Karpuz ve kavun görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek Böbürlenmek , Rüyada Böbürlenmek görmek Göğüs hastalığı , Rüyada Göğüs hastalığı görmek Kafadar , Rüyada Kafadar görmek İşemek , Rüyada İşemek görmek Paça temizleyicisi , Rüyada Paça temizleyicisi görmek Kalp , Rüyada Kalp görmek Lehim , Rüyada Lehim görmek Nişanlı , Rüyada Nişanlı görmek Işın , Rüyada Işın görmek Fıskiye , Rüyada Fıskiye görmek Uyluk , Rüyada Uyluk görmek Topluiğne , Rüyada Topluiğne görmek Kuş tüyü , Rüyada Kuş tüyü görmek Arş , Rüyada Arş görmek Tezgahtar , Rüyada Tezgahtar görmek Darlık , Rüyada Darlık görmek Paket , Rüyada Paket görmek Paça , Rüyada Paça görmek Şefaat etmek , Rüyada Şefaat etmek görmek Türbe ve mezarlık , Rüyada Türbe ve mezarlık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek