Salkım , Rüyada Salkım görmek


Mor salkım, işte üstünlük ve başarı; Beyaz salkım ise temiz aşk, tatlı duygulardır.Rüyada salkim görmek, bugünlerde islerinizi pek dagittiginiza, toparlanmadiginiz takdirde çok zarariniz olacagina isarettir.Salkım kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Salkım görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yokuş , Rüyada Yokuş görmek Zam , Rüyada Zam görmek Kılçık , Rüyada Kılçık görmek Tedavi , Rüyada Tedavi görmek Süsleme , Rüyada Süsleme görmek Suretıl fussılet , Rüyada Suretıl fussılet görmek Benekli , Rüyada Benekli görmek Fıtık olmak , Rüyada Fıtık olmak görmek Fakir , Rüyada Fakir görmek İlan , Rüyada İlan görmek Sıla-i rahm , Rüyada Sıla-i rahm görmek Yatak çarşafı , Rüyada Yatak çarşafı görmek Suretıl casıye , Rüyada Suretıl casıye görmek İtibar , Rüyada İtibar görmek Çırak , Rüyada Çırak görmek Uygunsuzluk , Rüyada Uygunsuzluk görmek Kavun , Rüyada Kavun görmek Porsuk , Rüyada Porsuk görmek Musallaêtaşı , Rüyada Musallaêtaşı görmek Püskürtme , Rüyada Püskürtme görmek Asya , Rüyada Asya görmek Fino , Rüyada Fino görmek Milletvekili , Rüyada Milletvekili görmek Mihir , Rüyada Mihir görmek Sarhoş , Rüyada Sarhoş görmek Askı , Rüyada Askı görmek Peygamber , Rüyada Peygamber görmek Toprak çanak , Rüyada Toprak çanak görmek Cenaze , Rüyada Cenaze görmek Nalbant , Rüyada Nalbant görmek Habeşistan , Rüyada Habeşistan görmek Köknar , Rüyada Köknar görmek Kısalmak , Rüyada Kısalmak görmek Et dilimleri , Rüyada Et dilimleri görmek Bakmak , Rüyada Bakmak görmek Mübadele , Rüyada Mübadele görmek Oruç , Rüyada Oruç görmek Doğramacı , Rüyada Doğramacı görmek Yayık , Rüyada Yayık görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Gömmek ve gömülmek , Rüyada Gömmek ve gömülmek görmek Pay , Rüyada Pay görmek Çizmek , Rüyada Çizmek görmek Bozguncu , Rüyada Bozguncu görmek Yüncü , Rüyada Yüncü görmek Rahman suresi , Rüyada Rahman suresi görmek Aylık , Rüyada Aylık görmek Parmaklarını birbirine geçirmek , Rüyada Parmaklarını birbirine geçirmek görmek Erik , Rüyada Erik görmek Kafes , Rüyada Kafes görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek