Şanlı ve şerefli olmak , Rüyada Şanlı ve şerefli olmak görmek


Rüyada san ve serefinin arttigini gören kimsenin, kiymetten düsmesine delalet eder. Bazi arifler, rüyada halkin üzerine yükselmeyi arzu etmek, bas asagi gelmesine sebeptir, dediler. Rüyada bir kavim üzerine yükselmeyi arzu ettigini ve yükseldigini gören kimse, kibirlenir, sonra perisan ve rezil olur. Rüyada halk üzerine yükselmek arzusunda bulunmadigini gören kimse ise, rütbe ve sevince erisir. Şanlı ve şerefli olmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Şanlı ve şerefli olmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çıkın , Rüyada Çıkın görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Atkı ipi yapıcısı , Rüyada Atkı ipi yapıcısı görmek Jant , Rüyada Jant görmek Kestane ve pelit ağacı , Rüyada Kestane ve pelit ağacı görmek Beygir , Rüyada Beygir görmek Otağ , Rüyada Otağ görmek Aylık , Rüyada Aylık görmek Mumunun suresi , Rüyada Mumunun suresi görmek Sırma , Rüyada Sırma görmek Dua etmek , Rüyada Dua etmek görmek Hale , Rüyada Hale görmek Kompartıman , Rüyada Kompartıman görmek Perşembe , Rüyada Perşembe görmek Patrik , Rüyada Patrik görmek Suretıl nas , Rüyada Suretıl nas görmek Tahıl , Rüyada Tahıl görmek Kus gagası , Rüyada Kus gagası görmek Mandalina , Rüyada Mandalina görmek Ney , Rüyada Ney görmek Sohbet , Rüyada Sohbet görmek Yazma , Rüyada Yazma görmek Kan , Rüyada Kan görmek Küçük sinek , Rüyada Küçük sinek görmek Kırat , Rüyada Kırat görmek Efsane , Rüyada Efsane görmek Üsteğmen , Rüyada Üsteğmen görmek Mesaj , Rüyada Mesaj görmek Nağme , Rüyada Nağme görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Çanta , Rüyada Çanta görmek Ölüm , Rüyada Ölüm görmek Minber , Rüyada Minber görmek Söz götürüp getirmek , Rüyada Söz götürüp getirmek görmek Kedi , Rüyada Kedi görmek Heybe , Rüyada Heybe görmek Nas suresi , Rüyada Nas suresi görmek Ceset , Rüyada Ceset görmek Sure 041 fussılet , Rüyada Sure 041 fussılet görmek İstida (dilekçe) , Rüyada İstida (dilekçe) görmek Gezinti , Rüyada Gezinti görmek Lohusa humması , Rüyada Lohusa humması görmek Kelepçe , Rüyada Kelepçe görmek Pus / puslu hava , Rüyada Pus / puslu hava görmek Çiğnemek , Rüyada Çiğnemek görmek Su kupu , Rüyada Su kupu görmek Zülkarneyn (a.s.) , Rüyada Zülkarneyn (a.s.) görmek Ayırmak , Rüyada Ayırmak görmek Palan / palancı , Rüyada Palan / palancı görmek Kimono , Rüyada Kimono görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek