Satmak ve satın alınmak , Rüyada Satmak ve satın alınmak görmek


Bakınız; Alım ve Satım, Alışveriş.Rüyada kendisi satiliyor veyahut satilmak için ilan ediliyorsa ve kendisini de bir kadin satin aliyorsa, o kimse izzet ve devlete nail olur. Kendisini bir erkek satin aliyorsa, üzüntü ve endiseye düser. Satilan kimsenin kiymeti ne kadar fazla olursa o kadar kiymetli olur. Satmak ve satın alınmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Satmak ve satın alınmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Taun , Rüyada Taun görmek Kayan yıldız , Rüyada Kayan yıldız görmek Vampir , Rüyada Vampir görmek Osman (r.a.) , Rüyada Osman (r.a.) görmek Müşteri , Rüyada Müşteri görmek Suretıl lokman , Rüyada Suretıl lokman görmek Şimşek , Rüyada Şimşek görmek Islaklık , Rüyada Islaklık görmek Musalla tası , Rüyada Musalla tası görmek Terlemek , Rüyada Terlemek görmek İntikam almak , Rüyada İntikam almak görmek Esirgemek , Rüyada Esirgemek görmek Müsabaka , Rüyada Müsabaka görmek Suyolu , Rüyada Suyolu görmek Sır , Rüyada Sır görmek Haliç , Rüyada Haliç görmek Yağcılık , Rüyada Yağcılık görmek Zilzal suresi , Rüyada Zilzal suresi görmek Üstünlük , Rüyada Üstünlük görmek Gelin sisleyen , Rüyada Gelin sisleyen görmek Mesın yatak , Rüyada Mesın yatak görmek Sağır , Rüyada Sağır görmek Muz , Rüyada Muz görmek Kol saati , Rüyada Kol saati görmek Babayiğit , Rüyada Babayiğit görmek Dabbetülarz , Rüyada Dabbetülarz görmek Kibrit , Rüyada Kibrit görmek Saban , Rüyada Saban görmek İpekböceği , Rüyada İpekböceği görmek Kanaatkar , Rüyada Kanaatkar görmek Kazıp çıkarmak , Rüyada Kazıp çıkarmak görmek Çil , Rüyada Çil görmek Bacı , Rüyada Bacı görmek Atmak , Rüyada Atmak görmek Kalbur , Rüyada Kalbur görmek Fatura , Rüyada Fatura görmek Fakih , Rüyada Fakih görmek Hafız , Rüyada Hafız görmek İncil , Rüyada İncil görmek Entrika , Rüyada Entrika görmek Tokmak , Rüyada Tokmak görmek Şah damarının iki tarafında bulunan damarlar , Rüyada Şah damarının iki tarafında bulunan damarlar görmek Güçlük , Rüyada Güçlük görmek Kuyu temizleyicisi , Rüyada Kuyu temizleyicisi görmek Ezber , Rüyada Ezber görmek Uşak faslı , Rüyada Uşak faslı görmek Kadayıf , Rüyada Kadayıf görmek Flüt , Rüyada Flüt görmek Gösteriş , Rüyada Gösteriş görmek Lohusa humması , Rüyada Lohusa humması görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek