Sayfiye , Rüyada Sayfiye görmek


Rüyada bir sayfiyeye tasindiginizi görmek, yeni bir hayatin esiginde oldugunuzu gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sayfiye yerine gittigini görmek, yolculuk veya baska bir eve tasinmaya isarettir.Sayfiye kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sayfiye görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Salavat , Rüyada Salavat görmek İddet beklemek , Rüyada İddet beklemek görmek Bayram namazı , Rüyada Bayram namazı görmek Kır , Rüyada Kır görmek Pala , Rüyada Pala görmek Körfez , Rüyada Körfez görmek Halife , Rüyada Halife görmek Kanepe , Rüyada Kanepe görmek Zeytin , Rüyada Zeytin görmek Habeş , Rüyada Habeş görmek Pazar / pazar yeri , Rüyada Pazar / pazar yeri görmek Turp , Rüyada Turp görmek Şalgam , Rüyada Şalgam görmek Darbuka , Rüyada Darbuka görmek Demir , Rüyada Demir görmek Milli kıyafet , Rüyada Milli kıyafet görmek Kokulu şeyler(ıtriyat) , Rüyada Kokulu şeyler(ıtriyat) görmek Uçmak , Rüyada Uçmak görmek Sahra , Rüyada Sahra görmek Tepe , Rüyada Tepe görmek Kıs , Rüyada Kıs görmek Ferace giyinmek , Rüyada Ferace giyinmek görmek Dibek , Rüyada Dibek görmek Kucak , Rüyada Kucak görmek Terazi , Rüyada Terazi görmek Güvercin , Rüyada Güvercin görmek Zan , Rüyada Zan görmek Ilıca , Rüyada Ilıca görmek İnançsız , Rüyada İnançsız görmek Direnme , Rüyada Direnme görmek Av aletleri , Rüyada Av aletleri görmek Merdiven basamakları , Rüyada Merdiven basamakları görmek Eroin , Rüyada Eroin görmek Zülkarneyn (a.s.) , Rüyada Zülkarneyn (a.s.) görmek Tövbe , Rüyada Tövbe görmek Dabak , Rüyada Dabak görmek Haham , Rüyada Haham görmek Dükkan , Rüyada Dükkan görmek Yanardağ , Rüyada Yanardağ görmek Sihir , Rüyada Sihir görmek Paso , Rüyada Paso görmek İshal , Rüyada İshal görmek Hafiye , Rüyada Hafiye görmek Merih , Rüyada Merih görmek Hasret , Rüyada Hasret görmek Ebemkuşağı (gök kuşağı) , Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) görmek Kastetmek , Rüyada Kastetmek görmek Yağhane , Rüyada Yağhane görmek Tuzlamak , Rüyada Tuzlamak görmek Kemençe , Rüyada Kemençe görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek