Şiddet , Rüyada Şiddet görmek


Rüyada herhangi bir siddet olayi ile karsilasmak, aile içinde küçük bir anlasmazliga ve aile fertleri arasinda geçimsizlik basladigina delalet eder.Şiddet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Şiddet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Pala , Rüyada Pala görmek Hasır , Rüyada Hasır görmek Şaka (nükte) , Rüyada Şaka (nükte) görmek Leylek , Rüyada Leylek görmek Sümük , Rüyada Sümük görmek Karatavuk , Rüyada Karatavuk görmek Ezgi / ezgici , Rüyada Ezgi / ezgici görmek Met , Rüyada Met görmek Varış , Rüyada Varış görmek Uğultu , Rüyada Uğultu görmek Cinsi münasebet , Rüyada Cinsi münasebet görmek Pijama , Rüyada Pijama görmek Uygunsuzluk , Rüyada Uygunsuzluk görmek Tavukçu , Rüyada Tavukçu görmek Sargı , Rüyada Sargı görmek İncil , Rüyada İncil görmek Kavuşmak , Rüyada Kavuşmak görmek Necaset , Rüyada Necaset görmek Sabun , Rüyada Sabun görmek Kilise ve mabet , Rüyada Kilise ve mabet görmek Sure 111 tebbet , Rüyada Sure 111 tebbet görmek Temizleyici , Rüyada Temizleyici görmek Loğusalık , Rüyada Loğusalık görmek Mıskal , Rüyada Mıskal görmek Davavekili , Rüyada Davavekili görmek Kıvırcık sac , Rüyada Kıvırcık sac görmek Karadut , Rüyada Karadut görmek Asi olmak (isyan) , Rüyada Asi olmak (isyan) görmek İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) , Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek Ekin ekmek , Rüyada Ekin ekmek görmek Denizaltı , Rüyada Denizaltı görmek Arzuhal , Rüyada Arzuhal görmek Safa ve Merve , Rüyada Safa ve Merve görmek Çipa , Rüyada Çipa görmek Hallaç , Rüyada Hallaç görmek Filika , Rüyada Filika görmek Beled suresi , Rüyada Beled suresi görmek Otogar , Rüyada Otogar görmek Destan okuyucu , Rüyada Destan okuyucu görmek Numara , Rüyada Numara görmek Öğütücü , Rüyada Öğütücü görmek Hakim , Rüyada Hakim görmek Yatmak , Rüyada Yatmak görmek Palamut ağacı , Rüyada Palamut ağacı görmek Hücum , Rüyada Hücum görmek Bez , Rüyada Bez görmek Sure 089 fecr , Rüyada Sure 089 fecr görmek Fatima (r.a.) , Rüyada Fatima (r.a.) görmek Leylak , Rüyada Leylak görmek Zemberek , Rüyada Zemberek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek