Şiddet , Rüyada Şiddet görmek


Rüyada herhangi bir siddet olayi ile karsilasmak, aile içinde küçük bir anlasmazliga ve aile fertleri arasinda geçimsizlik basladigina delalet eder.Şiddet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Şiddet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Süvari , Rüyada Süvari görmek Düşman askerine karşı yürümek , Rüyada Düşman askerine karşı yürümek görmek Sure 088 gasıye , Rüyada Sure 088 gasıye görmek Otel / motel , Rüyada Otel / motel görmek Toprak çanak , Rüyada Toprak çanak görmek Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek Patrik , Rüyada Patrik görmek Fısıltı , Rüyada Fısıltı görmek Teyemmüm , Rüyada Teyemmüm görmek Öfke , Rüyada Öfke görmek Tüberküloz , Rüyada Tüberküloz görmek Boyun vurulmak , Rüyada Boyun vurulmak görmek Nafaka , Rüyada Nafaka görmek Balık , Rüyada Balık görmek Sebat etmek , Rüyada Sebat etmek görmek Kurtarmak , Rüyada Kurtarmak görmek Palamut , Rüyada Palamut görmek Feza , Rüyada Feza görmek Girdap , Rüyada Girdap görmek Baskı , Rüyada Baskı görmek Çatlak , Rüyada Çatlak görmek Meryem ana , Rüyada Meryem ana görmek Peynir mayası , Rüyada Peynir mayası görmek Çekirge , Rüyada Çekirge görmek Defterdar ve muhasebeci , Rüyada Defterdar ve muhasebeci görmek Çıban çıkarmak , Rüyada Çıban çıkarmak görmek Kir (pislik) , Rüyada Kir (pislik) görmek Dehliz , Rüyada Dehliz görmek Karamela , Rüyada Karamela görmek Kask , Rüyada Kask görmek Pınar , Rüyada Pınar görmek Defter , Rüyada Defter görmek Suretıl nazıat , Rüyada Suretıl nazıat görmek Eski / eskici , Rüyada Eski / eskici görmek Süprüntü , Rüyada Süprüntü görmek Müslüman olmak , Rüyada Müslüman olmak görmek Öfkelenmek , Rüyada Öfkelenmek görmek Menteşe , Rüyada Menteşe görmek Nazıat suresi , Rüyada Nazıat suresi görmek Siyah mürekkep , Rüyada Siyah mürekkep görmek Süpürge , Rüyada Süpürge görmek İs , Rüyada İs görmek Çoban , Rüyada Çoban görmek Gömmek ve gömülmek , Rüyada Gömmek ve gömülmek görmek Zimmet , Rüyada Zimmet görmek Sert ve katı şey , Rüyada Sert ve katı şey görmek İpotek , Rüyada İpotek görmek Suretıl Hıcr , Rüyada Suretıl Hıcr görmek Kuru temizleyici , Rüyada Kuru temizleyici görmek Kurban bayramı , Rüyada Kurban bayramı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek