Şişirmek , Rüyada Şişirmek görmek


Şişmeye müsait olan şeyleri şişirmek (balon, lastik vs) atıl ve kullanışsız olan şeyleri işe yarar hale getirmeye, iş ve hayattaki durgunluğun gitmesine; Yapısı itibariyle şişirilemeyecek olan şeyi şişirmek göz boyamaya, yapay gösterişlere delalet eder.Şişirmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Şişirmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İpek , Rüyada İpek görmek Bulvar , Rüyada Bulvar görmek Çalmak , Rüyada Çalmak görmek Suretıl tın , Rüyada Suretıl tın görmek Gökkuşağı , Rüyada Gökkuşağı görmek Trampa , Rüyada Trampa görmek Para cüzdanı , Rüyada Para cüzdanı görmek İşkembe çorbası , Rüyada İşkembe çorbası görmek Çavdar , Rüyada Çavdar görmek Misafir , Rüyada Misafir görmek Çiçek hastalığı , Rüyada Çiçek hastalığı görmek Kavaf(ayakkabı diken) , Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek İnfitar suresi , Rüyada İnfitar suresi görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek Çocuk arabası , Rüyada Çocuk arabası görmek Bozgun , Rüyada Bozgun görmek Kardeş , Rüyada Kardeş görmek Yetim kalmak , Rüyada Yetim kalmak görmek Ofset , Rüyada Ofset görmek Işıldak , Rüyada Işıldak görmek Iskarmoz , Rüyada Iskarmoz görmek Boyacı , Rüyada Boyacı görmek Türbe , Rüyada Türbe görmek Katır , Rüyada Katır görmek Düzlük , Rüyada Düzlük görmek Sure 102 tekasur , Rüyada Sure 102 tekasur görmek Tiyatro , Rüyada Tiyatro görmek Boyunbağı (kravat) , Rüyada Boyunbağı (kravat) görmek Küf , Rüyada Küf görmek Cinsel organ , Rüyada Cinsel organ görmek Basur , Rüyada Basur görmek Sihir / sihirbaz , Rüyada Sihir / sihirbaz görmek Kat , Rüyada Kat görmek Kırbaç , Rüyada Kırbaç görmek Muhafız , Rüyada Muhafız görmek Yetim , Rüyada Yetim görmek Suçlu , Rüyada Suçlu görmek Nefes / nefes darlığı , Rüyada Nefes / nefes darlığı görmek Oburluk , Rüyada Oburluk görmek Komposta , Rüyada Komposta görmek Yaldızlı kağıt , Rüyada Yaldızlı kağıt görmek Zemberek , Rüyada Zemberek görmek Cadı , Rüyada Cadı görmek Halhal , Rüyada Halhal görmek Hurda , Rüyada Hurda görmek Papaz , Rüyada Papaz görmek Efsuncu , Rüyada Efsuncu görmek Komşu , Rüyada Komşu görmek Sahur , Rüyada Sahur görmek Kır çiçeği , Rüyada Kır çiçeği görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek