Şişirmek , Rüyada Şişirmek görmek


Şişmeye müsait olan şeyleri şişirmek (balon, lastik vs) atıl ve kullanışsız olan şeyleri işe yarar hale getirmeye, iş ve hayattaki durgunluğun gitmesine; Yapısı itibariyle şişirilemeyecek olan şeyi şişirmek göz boyamaya, yapay gösterişlere delalet eder.Şişirmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Şişirmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Süleyman (a.s.) , Rüyada Süleyman (a.s.) görmek Vekalet , Rüyada Vekalet görmek Kaşağı , Rüyada Kaşağı görmek Laboratuar , Rüyada Laboratuar görmek Öpmek , Rüyada Öpmek görmek Ulema , Rüyada Ulema görmek Konserve , Rüyada Konserve görmek Damacana , Rüyada Damacana görmek Robot , Rüyada Robot görmek Bükücü , Rüyada Bükücü görmek Havva (a.s.) , Rüyada Havva (a.s.) görmek Oje , Rüyada Oje görmek İnsan suresi , Rüyada İnsan suresi görmek İdris (a.s.) , Rüyada İdris (a.s.) görmek Fitil , Rüyada Fitil görmek Mukri , Rüyada Mukri görmek Sırları gizlemek , Rüyada Sırları gizlemek görmek Mesın sergileri , Rüyada Mesın sergileri görmek Şiddet , Rüyada Şiddet görmek Hayız , Rüyada Hayız görmek Şekil değiştirmek , Rüyada Şekil değiştirmek görmek Sarpı , Rüyada Sarpı görmek Balgam , Rüyada Balgam görmek Tarla kuşu , Rüyada Tarla kuşu görmek Ezmek , Rüyada Ezmek görmek Göğüs , Rüyada Göğüs görmek Ok mahfazası , Rüyada Ok mahfazası görmek Kayıp , Rüyada Kayıp görmek Saç dökülmesi , Rüyada Saç dökülmesi görmek Sınıf , Rüyada Sınıf görmek Şehitler , Rüyada Şehitler görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Küçük sinek , Rüyada Küçük sinek görmek Gümüş , Rüyada Gümüş görmek Yalın ayak , Rüyada Yalın ayak görmek Havaalanı , Rüyada Havaalanı görmek Liste , Rüyada Liste görmek Fare , Rüyada Fare görmek Hayat kadını , Rüyada Hayat kadını görmek Oy vermek , Rüyada Oy vermek görmek Murat , Rüyada Murat görmek Maaş , Rüyada Maaş görmek Gümüş para , Rüyada Gümüş para görmek Kopek yalcısı , Rüyada Kopek yalcısı görmek İstihkam , Rüyada İstihkam görmek Kirpi , Rüyada Kirpi görmek Çıldırmak , Rüyada Çıldırmak görmek Askeri bando , Rüyada Askeri bando görmek Güreşmek , Rüyada Güreşmek görmek Prenses , Rüyada Prenses görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek