Sofa ve seki , Rüyada Sofa ve seki görmek


Bir kimse rüyada seki ve sofa gibi seyleri görse, bunlar yikanmak için olursa, mahzun kimse için sevince, sevinçli kimse için de mahzun olmaya isarettir.Sofa ve seki kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sofa ve seki görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Zümrüt , Rüyada Zümrüt görmek Bozuk para, bozukluk , Rüyada Bozuk para, bozukluk görmek Sır , Rüyada Sır görmek Kısrak , Rüyada Kısrak görmek Manifaturacı , Rüyada Manifaturacı görmek Havyar yemek , Rüyada Havyar yemek görmek Kibrit , Rüyada Kibrit görmek Düdük , Rüyada Düdük görmek Yarasa , Rüyada Yarasa görmek Yetim kalmak , Rüyada Yetim kalmak görmek Yosun , Rüyada Yosun görmek Peygamberimiz , Rüyada Peygamberimiz görmek Ululuk , Rüyada Ululuk görmek İş düşünmek , Rüyada İş düşünmek görmek Hak ve hakikat , Rüyada Hak ve hakikat görmek Petrol , Rüyada Petrol görmek Porselen , Rüyada Porselen görmek Sıla için ıstırap duymak , Rüyada Sıla için ıstırap duymak görmek Kabir , Rüyada Kabir görmek Güzellik , Rüyada Güzellik görmek Keçi , Rüyada Keçi görmek Sure 089 fecr , Rüyada Sure 089 fecr görmek İtmek , Rüyada İtmek görmek Uyuşturucu maddeler , Rüyada Uyuşturucu maddeler görmek Suretıl alı İmran , Rüyada Suretıl alı İmran görmek Sicil , Rüyada Sicil görmek Dönmek , Rüyada Dönmek görmek Yükü indirmek , Rüyada Yükü indirmek görmek Gönder , Rüyada Gönder görmek İnziva , Rüyada İnziva görmek Müşteri yıldızı , Rüyada Müşteri yıldızı görmek Saçmak , Rüyada Saçmak görmek Eski , Rüyada Eski görmek Pertavsız , Rüyada Pertavsız görmek Elbise temizleyicisi , Rüyada Elbise temizleyicisi görmek Suretıl rad , Rüyada Suretıl rad görmek Ruhun çıkması , Rüyada Ruhun çıkması görmek Mercimek , Rüyada Mercimek görmek Yıldırım , Rüyada Yıldırım görmek Hamak , Rüyada Hamak görmek Fuhuş , Rüyada Fuhuş görmek Bornoz , Rüyada Bornoz görmek Sure 078 nebe , Rüyada Sure 078 nebe görmek Suterazisi , Rüyada Suterazisi görmek Tekbir , Rüyada Tekbir görmek Tavus kuşu , Rüyada Tavus kuşu görmek Sıra , Rüyada Sıra görmek Tahin , Rüyada Tahin görmek Tuzluk , Rüyada Tuzluk görmek Giymek , Rüyada Giymek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek