Sofa ve seki , Rüyada Sofa ve seki görmek


Bir kimse rüyada seki ve sofa gibi seyleri görse, bunlar yikanmak için olursa, mahzun kimse için sevince, sevinçli kimse için de mahzun olmaya isarettir.Sofa ve seki kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sofa ve seki görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Küf , Rüyada Küf görmek Yaban keçisi , Rüyada Yaban keçisi görmek Telaşa düşmek , Rüyada Telaşa düşmek görmek Aslanağzı , Rüyada Aslanağzı görmek Plan , Rüyada Plan görmek Denizaltı , Rüyada Denizaltı görmek Eşraf , Rüyada Eşraf görmek Papa , Rüyada Papa görmek Eziyet , Rüyada Eziyet görmek Atlamak , Rüyada Atlamak görmek Dar elbise , Rüyada Dar elbise görmek İnci , Rüyada İnci görmek Kın (kılıf) , Rüyada Kın (kılıf) görmek Molla , Rüyada Molla görmek Patavatsızlık , Rüyada Patavatsızlık görmek Şair , Rüyada Şair görmek Göncü , Rüyada Göncü görmek Arzu , Rüyada Arzu görmek Ummak , Rüyada Ummak görmek Kuş tuzağı , Rüyada Kuş tuzağı görmek Kapsül , Rüyada Kapsül görmek Düğünçiçeği , Rüyada Düğünçiçeği görmek Kaban , Rüyada Kaban görmek Okul , Rüyada Okul görmek Pul , Rüyada Pul görmek Ekin (biçmek / ekmek) , Rüyada Ekin (biçmek / ekmek) görmek Tilavet secdesi , Rüyada Tilavet secdesi görmek Diş doktoru , Rüyada Diş doktoru görmek Namaz selamı , Rüyada Namaz selamı görmek Külhan , Rüyada Külhan görmek Risale , Rüyada Risale görmek Un , Rüyada Un görmek Radar , Rüyada Radar görmek Arpa , Rüyada Arpa görmek Vakfe , Rüyada Vakfe görmek Jöle , Rüyada Jöle görmek Yürek çarpıntısı , Rüyada Yürek çarpıntısı görmek Vücut , Rüyada Vücut görmek Kötürüm olmak , Rüyada Kötürüm olmak görmek Yılbaşı , Rüyada Yılbaşı görmek Yangın provası , Rüyada Yangın provası görmek Delilik , Rüyada Delilik görmek Humeze suresi , Rüyada Humeze suresi görmek Zeytin ağacı , Rüyada Zeytin ağacı görmek Işıltı , Rüyada Işıltı görmek Atlet (iç çamaşırı) , Rüyada Atlet (iç çamaşırı) görmek Minyatür , Rüyada Minyatür görmek Hatıra , Rüyada Hatıra görmek Koyun ve keçi ağılı , Rüyada Koyun ve keçi ağılı görmek Suretıl murselat , Rüyada Suretıl murselat görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek