Suç / suçlu , Rüyada Suç / suçlu görmek


Suç işlemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklaşmaya, küfre ve sapıklığa, Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delalet eder.Suç / suçlu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suç / suçlu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Suretıl asr , Rüyada Suretıl asr görmek Göz kapamak , Rüyada Göz kapamak görmek Süt ve bal kabı , Rüyada Süt ve bal kabı görmek Mendil , Rüyada Mendil görmek Katarakt (göz rahatsızlığı) , Rüyada Katarakt (göz rahatsızlığı) görmek Boşluk , Rüyada Boşluk görmek Hükümet konağı , Rüyada Hükümet konağı görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Jimnastik , Rüyada Jimnastik görmek Karıştırmak , Rüyada Karıştırmak görmek Boru , Rüyada Boru görmek Tuğla , Rüyada Tuğla görmek Nem , Rüyada Nem görmek Francala yemek , Rüyada Francala yemek görmek Karides , Rüyada Karides görmek Gelecek , Rüyada Gelecek görmek Haydut , Rüyada Haydut görmek Komisyon , Rüyada Komisyon görmek Tütsü kabı , Rüyada Tütsü kabı görmek Kir (pislik) , Rüyada Kir (pislik) görmek Patavatsızlık , Rüyada Patavatsızlık görmek Zıplamak , Rüyada Zıplamak görmek Ebemkuşağı (gök kuşağı) , Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) görmek Atıcılık , Rüyada Atıcılık görmek Tirbuşon , Rüyada Tirbuşon görmek Buğday ekmeği , Rüyada Buğday ekmeği görmek Meni , Rüyada Meni görmek İşkembe , Rüyada İşkembe görmek Marangoz , Rüyada Marangoz görmek Sure 0010 yunus , Rüyada Sure 0010 yunus görmek Yük hayvanı , Rüyada Yük hayvanı görmek Ariyet alıp vermek , Rüyada Ariyet alıp vermek görmek Sümkürmek , Rüyada Sümkürmek görmek İz , Rüyada İz görmek İştah , Rüyada İştah görmek Tülbent , Rüyada Tülbent görmek Halife , Rüyada Halife görmek Galip gelmek , Rüyada Galip gelmek görmek Tersane , Rüyada Tersane görmek İnsan eti yemek , Rüyada İnsan eti yemek görmek Delilik , Rüyada Delilik görmek Mayo , Rüyada Mayo görmek Org , Rüyada Org görmek Şişlerin inmesi , Rüyada Şişlerin inmesi görmek Sofa , Rüyada Sofa görmek Lüfer , Rüyada Lüfer görmek Yelken satıcı , Rüyada Yelken satıcı görmek Neyzen (ney çalan) , Rüyada Neyzen (ney çalan) görmek Istıksa hastası , Rüyada Istıksa hastası görmek Kilim , Rüyada Kilim görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek