Suç / suçlu , Rüyada Suç / suçlu görmek


Suç işlemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklaşmaya, küfre ve sapıklığa, Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delalet eder.Suç / suçlu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suç / suçlu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kanguru , Rüyada Kanguru görmek Kelebek , Rüyada Kelebek görmek Zeytin , Rüyada Zeytin görmek Eshab-ı kiram , Rüyada Eshab-ı kiram görmek Yular , Rüyada Yular görmek Vatan hasreti , Rüyada Vatan hasreti görmek Sonsuzluk , Rüyada Sonsuzluk görmek Örgü , Rüyada Örgü görmek El değirmeni , Rüyada El değirmeni görmek İğ , Rüyada İğ görmek Sure 092 leyl , Rüyada Sure 092 leyl görmek Oğlan çocuğu , Rüyada Oğlan çocuğu görmek Raca , Rüyada Raca görmek Geyşa görmek , Rüyada Geyşa görmek görmek Havlu , Rüyada Havlu görmek Koltuk altı kokusu , Rüyada Koltuk altı kokusu görmek Konser , Rüyada Konser görmek Balerin , Rüyada Balerin görmek Jale (Şebnem) , Rüyada Jale (Şebnem) görmek Titreme , Rüyada Titreme görmek Restoran , Rüyada Restoran görmek Peygamberimizin halifeleri , Rüyada Peygamberimizin halifeleri görmek Yüze vurmak , Rüyada Yüze vurmak görmek Pantolon ve şalvar , Rüyada Pantolon ve şalvar görmek Çörek otu , Rüyada Çörek otu görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Ateş , Rüyada Ateş görmek Küçümsemek , Rüyada Küçümsemek görmek Damga , Rüyada Damga görmek Otel , Rüyada Otel görmek El ile yoklamak , Rüyada El ile yoklamak görmek Muşmula , Rüyada Muşmula görmek Muska , Rüyada Muska görmek Sakalını sıvazlamak , Rüyada Sakalını sıvazlamak görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek Harf , Rüyada Harf görmek Vade vermek , Rüyada Vade vermek görmek Grip olmak , Rüyada Grip olmak görmek Petrol , Rüyada Petrol görmek Çilli insan , Rüyada Çilli insan görmek Tefsir , Rüyada Tefsir görmek Hayvan dışkısı , Rüyada Hayvan dışkısı görmek Kaplumbağa , Rüyada Kaplumbağa görmek Dağ yolu (patika) , Rüyada Dağ yolu (patika) görmek Habil , Rüyada Habil görmek Vedalaşma , Rüyada Vedalaşma görmek Plise , Rüyada Plise görmek Sure 058 mücadele , Rüyada Sure 058 mücadele görmek Savcı , Rüyada Savcı görmek Meryem suresi , Rüyada Meryem suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek