Sure 038 sad , Rüyada Sure 038 sad görmek


Rüyada Sad Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; rüya sahibinin çok mala sahip olmasina ve mesleginde mahir olmaya isarettir.Sure 038 sad kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Sure 038 sad görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yanardağ , Rüyada Yanardağ görmek Mukri , Rüyada Mukri görmek Sıcak kara balcık , Rüyada Sıcak kara balcık görmek Ciltçi , Rüyada Ciltçi görmek Menteşe , Rüyada Menteşe görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Ortaokul , Rüyada Ortaokul görmek Hındı , Rüyada Hındı görmek Yapıştırıcı , Rüyada Yapıştırıcı görmek İnilti duymak , Rüyada İnilti duymak görmek Vidala , Rüyada Vidala görmek Kapıcı , Rüyada Kapıcı görmek Gıdıklamak , Rüyada Gıdıklamak görmek Laf atmak , Rüyada Laf atmak görmek Fincan , Rüyada Fincan görmek Muallim , Rüyada Muallim görmek Topal , Rüyada Topal görmek Sır saklamak , Rüyada Sır saklamak görmek Jarse , Rüyada Jarse görmek Dikili taş , Rüyada Dikili taş görmek Okyanus , Rüyada Okyanus görmek Üstübeç , Rüyada Üstübeç görmek Zülüf , Rüyada Zülüf görmek Hafız , Rüyada Hafız görmek Yüklük , Rüyada Yüklük görmek Benzemek , Rüyada Benzemek görmek Kek , Rüyada Kek görmek Margarin , Rüyada Margarin görmek Büyüteç , Rüyada Büyüteç görmek İbadet yeri / ibadethane , Rüyada İbadet yeri / ibadethane görmek İkiye bölünmek , Rüyada İkiye bölünmek görmek Kezzap , Rüyada Kezzap görmek Saz , Rüyada Saz görmek Pamukçu , Rüyada Pamukçu görmek Bulamaç çorbası , Rüyada Bulamaç çorbası görmek Meslek , Rüyada Meslek görmek Mareşal , Rüyada Mareşal görmek Güç , Rüyada Güç görmek Çöp , Rüyada Çöp görmek Etüt yapmak , Rüyada Etüt yapmak görmek Dünyanın yedi harikası , Rüyada Dünyanın yedi harikası görmek Yaslanmak , Rüyada Yaslanmak görmek Tef , Rüyada Tef görmek Taşçı , Rüyada Taşçı görmek Emribi'l maruf ve nehyi ani'lmünker , Rüyada Emribi'l maruf ve nehyi ani'lmünker görmek İp , Rüyada İp görmek Öksürmek , Rüyada Öksürmek görmek Ekmek , Rüyada Ekmek görmek Kayık küreği , Rüyada Kayık küreği görmek Sungu ve mızrak , Rüyada Sungu ve mızrak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek