Suretıl ısra , Rüyada Suretıl ısra görmek


Rüyada Isra suresini veya ondan bir ayeti okudugunu görmek, Allah kalinda makbul olmaya, halk arasinda hürmete, yüksek rütbelere, düsman üzerine galibiyete isarettir.Suretıl ısra kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl ısra görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sur kapıları , Rüyada Sur kapıları görmek Atölye , Rüyada Atölye görmek Tosun , Rüyada Tosun görmek Bok böceği , Rüyada Bok böceği görmek Zührüf suresi , Rüyada Zührüf suresi görmek Misk kedisi yağı , Rüyada Misk kedisi yağı görmek Omurga , Rüyada Omurga görmek Sebat , Rüyada Sebat görmek Ortak , Rüyada Ortak görmek Motorlu araç , Rüyada Motorlu araç görmek Büyükelçi , Rüyada Büyükelçi görmek Güğüm , Rüyada Güğüm görmek Mera , Rüyada Mera görmek Terlik , Rüyada Terlik görmek Kırağı , Rüyada Kırağı görmek İncir , Rüyada İncir görmek Madeni ayna , Rüyada Madeni ayna görmek Yolunu kaybetmek , Rüyada Yolunu kaybetmek görmek Kadınlar , Rüyada Kadınlar görmek Nakarat , Rüyada Nakarat görmek Can sıkıntısı , Rüyada Can sıkıntısı görmek Teşehhüt , Rüyada Teşehhüt görmek Yazıcı , Rüyada Yazıcı görmek Temel , Rüyada Temel görmek Yemeklik yağ , Rüyada Yemeklik yağ görmek Kira , Rüyada Kira görmek İnilti , Rüyada İnilti görmek Mensur çiçeği , Rüyada Mensur çiçeği görmek Şişmanlık , Rüyada Şişmanlık görmek İncil , Rüyada İncil görmek Tenekeci , Rüyada Tenekeci görmek Mahya , Rüyada Mahya görmek Kaplıca , Rüyada Kaplıca görmek Fasih konuşma , Rüyada Fasih konuşma görmek Peynir , Rüyada Peynir görmek Puro içmek , Rüyada Puro içmek görmek İnanç , Rüyada İnanç görmek Mantı , Rüyada Mantı görmek İkramiye , Rüyada İkramiye görmek Nara atmak , Rüyada Nara atmak görmek Metres , Rüyada Metres görmek Yorum , Rüyada Yorum görmek Azap , Rüyada Azap görmek İpnotizma , Rüyada İpnotizma görmek Sure 063 münafık , Rüyada Sure 063 münafık görmek İnci , Rüyada İnci görmek Havyar yemek , Rüyada Havyar yemek görmek Cenaze namazı , Rüyada Cenaze namazı görmek Sıkmak , Rüyada Sıkmak görmek Oruç ve iftar , Rüyada Oruç ve iftar görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek