Suretıl tekfır , Rüyada Suretıl tekfır görmek


Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; sefere ve ele geçecek rizka, husu ve tövbeye isarettir,Suretıl tekfır kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl tekfır görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Köfte , Rüyada Köfte görmek Kese , Rüyada Kese görmek Mızrak , Rüyada Mızrak görmek Pansuman , Rüyada Pansuman görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek Toz bezi , Rüyada Toz bezi görmek İş düşünmek , Rüyada İş düşünmek görmek Mermer , Rüyada Mermer görmek Melikin muhafızı , Rüyada Melikin muhafızı görmek Lades kemiği , Rüyada Lades kemiği görmek Çöpçü , Rüyada Çöpçü görmek Denetçi , Rüyada Denetçi görmek Çömlek , Rüyada Çömlek görmek Hayvan sesleri , Rüyada Hayvan sesleri görmek Şarampol , Rüyada Şarampol görmek Koltukçu , Rüyada Koltukçu görmek Katil , Rüyada Katil görmek Suyunu çıkarmak , Rüyada Suyunu çıkarmak görmek Zırhlı savaş gemisi , Rüyada Zırhlı savaş gemisi görmek Kırmızı dut(kızıl dut) , Rüyada Kırmızı dut(kızıl dut) görmek Paket , Rüyada Paket görmek At , Rüyada At görmek Neşter , Rüyada Neşter görmek Bataklık , Rüyada Bataklık görmek Çapraşık işler , Rüyada Çapraşık işler görmek Şüpheli rüyalar , Rüyada Şüpheli rüyalar görmek Fatiha , Rüyada Fatiha görmek Gökkuşağı , Rüyada Gökkuşağı görmek Armonika , Rüyada Armonika görmek Sahra , Rüyada Sahra görmek Başbakan , Rüyada Başbakan görmek Düzmek , Rüyada Düzmek görmek Sure 055 rahman , Rüyada Sure 055 rahman görmek Flört etmek , Rüyada Flört etmek görmek Kıvılcım , Rüyada Kıvılcım görmek Muhammed Mustafa (sav) efendimizi görmek , Rüyada Muhammed Mustafa (sav) efendimizi görmek görmek Uşak , Rüyada Uşak görmek Kanmak / kandırılmak , Rüyada Kanmak / kandırılmak görmek Hatice (r. Anha) , Rüyada Hatice (r. Anha) görmek Zerdali , Rüyada Zerdali görmek Kılım , Rüyada Kılım görmek Kurkcu , Rüyada Kurkcu görmek Tele faks , Rüyada Tele faks görmek Köşk , Rüyada Köşk görmek Tank , Rüyada Tank görmek Sevişmek , Rüyada Sevişmek görmek Cuma suresi , Rüyada Cuma suresi görmek Yıkamak , Rüyada Yıkamak görmek Viyolonsel , Rüyada Viyolonsel görmek Bağ , Rüyada Bağ görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek