Suretıl tekfır , Rüyada Suretıl tekfır görmek


Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; sefere ve ele geçecek rizka, husu ve tövbeye isarettir,Suretıl tekfır kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl tekfır görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Düzenlenmiş yer , Rüyada Düzenlenmiş yer görmek Yılan balığı , Rüyada Yılan balığı görmek Bel ağrısı , Rüyada Bel ağrısı görmek Uçmak , Rüyada Uçmak görmek Su damlatan , Rüyada Su damlatan görmek Işıltı , Rüyada Işıltı görmek Şaşkınlık , Rüyada Şaşkınlık görmek Uçkur , Rüyada Uçkur görmek Şerbetçi , Rüyada Şerbetçi görmek Sarhoşluk veren şeyler , Rüyada Sarhoşluk veren şeyler görmek Uçak , Rüyada Uçak görmek Sahan , Rüyada Sahan görmek Yüksek yer , Rüyada Yüksek yer görmek Horoz dövüşü , Rüyada Horoz dövüşü görmek Çipa , Rüyada Çipa görmek Köstek , Rüyada Köstek görmek Ucuzluk , Rüyada Ucuzluk görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Silgi , Rüyada Silgi görmek Bağış , Rüyada Bağış görmek Sınır ve damar , Rüyada Sınır ve damar görmek Tren yolu , Rüyada Tren yolu görmek Huthut , Rüyada Huthut görmek Sandal ağacı , Rüyada Sandal ağacı görmek Kuş yuvası , Rüyada Kuş yuvası görmek Defolu , Rüyada Defolu görmek Mescit , Rüyada Mescit görmek Un elemek , Rüyada Un elemek görmek Gözyaşı , Rüyada Gözyaşı görmek Usare , Rüyada Usare görmek Ramazan , Rüyada Ramazan görmek Mukavele , Rüyada Mukavele görmek Mescid , Rüyada Mescid görmek Suretıl karıa , Rüyada Suretıl karıa görmek Gam , Rüyada Gam görmek Nilüfer , Rüyada Nilüfer görmek Pastırma , Rüyada Pastırma görmek Paraşüt , Rüyada Paraşüt görmek Usanmak , Rüyada Usanmak görmek Tebeşir , Rüyada Tebeşir görmek Lohusa humması , Rüyada Lohusa humması görmek Yaban adamı , Rüyada Yaban adamı görmek Çayırlık çimenlik , Rüyada Çayırlık çimenlik görmek Çengel , Rüyada Çengel görmek Korkmak / korkutmak , Rüyada Korkmak / korkutmak görmek Üşenmek , Rüyada Üşenmek görmek Hasırcı , Rüyada Hasırcı görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Nergis , Rüyada Nergis görmek Murat , Rüyada Murat görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek